FX 6300 GTX 960 sisteme 600 TL kasa önerisi

Bütçe
500-600 TL civarı

nqaaN

Hectopat
Daha fazla  
İyi akşamlar, bayağı uzun bir süredir boş bir kasaya ihtiyacım var çünkü kasa çok fazla küçük ayrıca kablolarla alakalı çok sıkıntı yaşıyorum mesela SSD'nin kırmızı SATA kablosu GPU'ya değmesin diye kasanın altına bantlıyorum çok fazla dar ve kablolarda çok fazla karışıyor. Hatta GPU ile kasanın alt kısmı arasında 2 parmak fark var. Ayrıca kasanın en az bir 10 senesi var. Çok da fazla param yok ortalama 500-600 TL civarı miktarda 2. El'de olsa boş kasaya ihtiyacım var ve elimdeki sisteme ve ileride geçeceğim sisteme uygun bir şey olmasını istiyorum eğer bu konuda bilginiz varsa ve bana yardımcı olursanız sevinirim.

Şu anki sistemim:
M5A78L-M LX3.
FX 6300 + Wraith Prism.
Kingston Fury Black 2x8 1866MHz RAM.
GTX 960 2 GB ekran kartı.

Değiştireceğim zaman OC yapılabilecek bir işlemci ve stok soğutucu alıp devam edeceğim bir de üstüne GTX 970 veya GTX 1060 almayı düşünüyorum. Fakat almak istediğim kasa ise büyük olmasını ve kabloların karışmamasını istiyorum tam olarak ileride nasıl bir sistem alacağımı belirtemedim fakat bunları almayı düşünüyorum ve bir süredir de elimdeki sistemle devam etmek istiyorum. Bu konu hakkında

Yeni konular

Geri
Yukarı