FX 6300 overclock nasıl yapılır?

Enes0114

Centipat
Daha fazla  
FX 6300 işlemcim ve RX 470 ekran kartı mevcut ve çok fazla darboğaz sorunu oluyor. Steam PUBG de kasmalar oluyor maalesef az olsa overclock yaparak azaltmak istiyorum fakat BIOS'tan neyi ne yapacağımı bilmiyorum.
Anakart: Gigabyte-DS3pa

Son düzenleyen: Moderatör:
FX 6300 işlemcim ve RX 470 ekran kartı mevcut ve çok fazla darboğaz sorunu oluyor. Steam PUBG de kasmalar oluyor maalesef az olsa overclock yaparak azaltmak istiyorum fakat BIOS'tan neyi ne yapacağımı bilmiyorum.
Anakart: Gigabyte-DS3pa
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O.C yapmak bilmeyen bir kullanıcı için risklidir. Hissedilmeyecek hız artışı sizi maddi olarak bile sıkıntıya sokar. Ayrıca soğutma iyi değilse yapsanız bile parçalara zarar verir.

O.C yapmak bilmeyen bir kullanıcı için risklidir. Hissedilmeyecek hız artışı sizi maddi olarak bile sıkıntıya sokar. Ayrıca soğutma iyi değilse yapsanız bile parçalara zarar verir.

Stok soğutucu, egzoz soğutucu ve kasanın kapağı açık tutuyorum hava alması için oyunlarda 57 58 derece oluyor fazla ısınmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı