FX 6300 sisteme kasa ve güç kaynağı tavsiyesi

Ilke

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhaba Arkadaşlar. Ben yeni bir sistem topladım ve bütçem olmadığı için güç kaynağı alamadım.
Ve Casperin 300W dandik güç kaynağını ve kasası kullanıyorum haliyle tam verim alamıyorum sistemimden. Bana kasa ve güç kaynağı Önerebilir misiniz?
Sistemim:

• İşlemci:Amd FX 6300 6 Çekirdek 14 MB Cache 3.50 GHz
  • Anakart:Asus M5AL-M USB3 1333 MHz DDR3
  • Ekran Kartı:MSI Nvidia Geforce GT 630 2GB DDR3 DirectX 11
  • RAM:2GB CL9 1333 MHz DDR3 Markasını bilmediğim RAM+4GB GSkıll 1333MHz DDR3 RAM
  • Harddisk:500GB Seagate Harddisk
  • İşlemci Soğutucu:Zalman 5X Performa

Ve birde kasa için ayrıyeten kaç adet fan almam gerektiğini yazarsanız sevinirim.
İyi Günler..

Son düzenleyen: Moderatör:
Casper'ın 300Watt'lık dandik güç kaynağı diyorsun ama aldığın ekran kartı Casper'ın bazı ürünlerinde kullandığı dandik ekran kartı. O sisteme yeterli olabilecek bir güç kaynağına sahipsin. Bütçe belirtmelisin. Sistemi aldıysan kötü olmuş, almadıysan yeni konu aç arkadaşlar sana daha iyi sistem toplasınlar.

@BloodyJelly 2-3 Technopat sistem toplama videosu izleyim Carbide 400R önermemelisin. Bu sistemi Carbide 400R'a takmak aptallık olur. Daha düşük fiyatlı bir kasa alırsa sistemdeki parçaları geliştirebilir.

Ekran kartına upgrade edeceğim zaten Asus 400 tlye kadar ekran kartı bakıyorum ayrı yetten 120 GB Kingston V300 serisi SSD alacağım ve güç kaynağım ve kasam kötü olduğundan sordum 400 tlye kadar ekran kartıda tavsiye ederseniz memnun olurum.

VS 450 almanız çok daha mantıklı olacaktır. Bu sistemi 300 Watt'lık bir güç kaynağı bile çalıştırabilir. İleride upgrade ederseniz sorun yaşamazsınız. Fazlası gereksiz.

80+ Güç kaynağından daha fazla verim alamazmıyım sizce neden bana 70 güç kaynağı öneriyorsunuz.Birdaha 5 yıl daha birşey almayacağım oyüzden alacağım şey güzel olsun ben anlıyorum donanımdan.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı