Fx 6300 ve r9 270x tabanlı sistem toplama

Onurkopuz

Hectopat
Daha fazla  
AMD FX X6 6300 Soket AM3+ 3.5GHz 14MB Cache 95W 32nm İşlemci
Seagate 3.5" 1TB Barracuda Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm Harddisk
Kingston 4GB Hyperx Genesis DDR3 1600MHz CL9 PC Ram
Sapphire R9 270X DUAL-X OC GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartı
XIGMATEK ASGARD 382 PURE BLACK EDITION 500W MidT ATX SİYAH KASA
MSI 970A-G43 AMD 970+SB950 AM3+ DDR3 2133MHz(O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 Anakart

Evet arkadaşlar böyle bir sistem toplıcam nasıl bir sistem 1.549,83 TL tutuyor sonradan 4 gb daha ekleme yapcam
Sistemde hata varsa söyleyip yardımda bulurmusunuz
bu sistem bf4 ü kaç ayarda kasmadan oynatır
Öneri ve görüşlerinize açığım güzel bir sistem toplamışsamda bu tamamdır diyin 2 hafta içerinsinde gidip aliyim :)
Not:arkadaşlar 6300 ün fan sorunu olduğu hakkında bazı şikayetler duydum önemli bişemi yoksa önemsiz bir şeymi ?

Sisteminiz gayet güzel ve benim sistem ile aynı. Bf4' ü 1080p ultrada oynarsınız. İşlemci fan sesi sorununa gelirsek, sonradan 12cm bir fan takarak sorunu kökten çözersiniz. Hayırlı olsun.
Not : İmkanınız varsa kasanın 600w olanı alıp ve ekran kartını r9 280' e yükseltebilirsiniz. Yoksa bu şekilde sistemi alabilirsiniz.

Son düzenleme:
r9 280 biraz el yakar limitim anca buna yetiyor ve bf4 ü ultrada açıyorsa bnm daha fazla bişe istememe gerek yok tşkr ederim

Bf4'ü ultrtada açar. Fakat bazı yerlerde (Multiplayer gibi modlarda) hafif takılma söz konusu olabilir. Bence yeterli bütçeniz yoksa bu yeterli olur zaten fazlasına hiç gerek yok.

arkadaşlar bu arada fanı hemen alamam 1 ay sonra filan alabilrim fanı çok mu aşırıı ses çıkarıyor yani okadar fazla çıkarcanı sanmıyorum yoksa sadece soğutucunun rüzgar sesimi ?

Bf4 multiplayer oynayacaksanız zaten ultra gereksiz. Ultra ayarlarda grafik yoğunluğundan dolayı çim, toz , gereksiz güneş yansımaları vb durumlardan karşı düşmanı göremiyorsunuz. Fanı hemen almanıza gerek yok ben yaklaşık üç hafta sonra aldım. İşlemci stock fanı küçük olduğundan, yüksek hızda dönüyor buda biraz rüzgar sesi yapıyor.

yok bnm singleplayer oyun oynamayı seviom crysis,assasins creed,bf4 net kafelerde çok eğleniyordum bnm emektar açmıo :) yoksa ben lol'e devam
hocam birde bunları direk kredi kartıylamı çekiyim mağazdan ürünleri nakit olarak sipariş etme durumu diye bişe varmı VATANCOMPUTER de

Bizzat mağazadan almanızı öneririm. Ups kargoya güven olmuyor. Toplamayı bilmiyorsanız, onlar toplarlar.

Yok ablam bilişim üniversitesinde okuyor montajı o yapar da bnm ürünler tümü mağazada var mıdır diye merak ettim yani bil ki mağazada olmaz?

hocam ekran kartı hariç hepsi Rize'deki mağazada varmış ekran kartı işini nasıl halletcem okadar malzemeyi mağazadna alıp bir parça için kargo :I

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı