FX 8320 ve R9 280x Toxic Tabanlı Sistem Toplama

realnogai

Hectopat
Daha fazla  
Herkese selam;
2-3 haftaya kadar yeni bir sistem alacağım inşallah. Bayağıdır parçaları araştırıp şöyle bir sistem topladım. Sizce uyumsuzluk veya bir sorun var mıdır ?

Anakart: M5A99FX PRO R2.0 AMD 990FX/SB950 DDR3 2133MHz (O.C.)

Sabit Disk: 3.5''1TB Barracuda sata 3.0 64mb cache 7200rpm
İşlemci: FX 8320 soket AM3+ 3.5 GHz 16 MB Cache 125W 32nm
Ekran kartı: R9 280x Toxic
Kasa: Zalman z11
Güç kaynağı: 750W 80 Plus
RAM: 8 GB (2x4gb) RipjawsX DDR3 1866 MHz

Bir de ips monitör (markasını daha seçmedim )

Bütçe: 2600 TL.

Sistem iyi mi ? Yeni nesil tüm oyunları açar mı? Battlefield 4 de 120 FPS alır diyorlar. Mantle ile Mantlesiz 60 dan inmez dediler. Yüksek ve aşırı yüksek ayarlarda oynanır mı ?
( anti alising ve shadow dahil )

GTA 5 Mantle çıkarsa aşırı yüksek ayarlarda oynarsın falan diyenler oldu. Bu doğru mudur ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sisteme koymuş olduğunuz ekran kartı AMD. Ben mesajları karıştırdım kusura bakmayın. Çok çok özür diliyorum. Başka arkadaşın konusu ile karıştırdım. Çok çok özür diliyorum. Kusura bakmayın.

Son düzenleme:
Sistem güzel; ama Toxic o kasaya sığmaz. Z11 Plus'ın ekran kartı genişliği 29 cm. Z3 Plus alabilirsin onun yerine. Anakart için de M5A97 R2.0 veya onun EVO versiyonunu alabilirsin bence, artan parayla iyi bir işlemci soğutucu alabilirsin.

Son düzenleme:
280x Toxic nvidia değil, sapphire tabanlı amd.

sitenin kendisinde mantle teknolojisine sahip olduğu belirtiliyor, sapphire sadece fan ve dış kaplamayı üretti.

@Arteezy Çok çok özür diliyorum. Ben başka arkadaşın konusu ile karıştırdım. Çok çok özür diliyorum. Yanlış bilgilendirme yaptığım için çok özür dilerim. Sisteminiz gayet güzel.

Merhaba,
Yaklaşık 2 ay kadar önce Vatandan bir sistem topladım. Sadece kasa 2.833 TL etti. Sistem çok güzel ve her parçanın Vatanda garantisi bulunmaktadır. Ben size sistemin yanında 1920x1080 çözünürlüklü monitör ve klavye, fare ile birlikte 2.500 TL'ye satabilirim. Satmamdaki amaç Playstation alacağım. Sistemde oyun oynamak bana göre değilmiş bunu anladım. O yüzden satacağım. Aşağıdaki linkten sistemin bileşenlerine bakabilirsiniz. Alacaksanız iletişime geçebiliriz.

2 ay kullanılmış toplama pc - Toplama Masaüstü Bilgisayar İlanları sahibinden.com'da - 174215210

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı