G41T M7 anakarta HD 6790 uyar mı?

• Konuyu başlatan burak keleş
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 941
B

burak keleş

Ziyaretçi
Arkadaşlar benim pc nin özellikleri şunlar:

İşlemci: pentium dual core e6500 2.93ghz 2 cpus
Anakart:G41T-M7
RAM: 2048 mb ram
Directx sürümü dx 11
Ekran kartım nvidia geforce 405.

Bu ekran kartından memnun değilim. Yeni oyunları hep düşük ayarlarda oynuyorum .
Powercolor hd 6790 bu bilgisayara olurmu veya bu sisteme önerebileceğiniz ekran kartı önerebilir misiniz? Şimdiden herkese teşekkürler:):):)

Ne yazık ki sisteminizle uyumlu olmaz bu ekran kartı. Buna en az 500 watt lık ana motor lazım ve anakart i3 i5 i7 desteklemesi lazım..

PSU 300 Watt, bütçem 250-300 TL arası.

- - - Güncellendi - - -

Şimdi i3 anakart alsam işlemciyi de değiştirmem gerekiyor. Bir de bu anakarta uygun ekran kartı alırsam bana biraz pahalıya gelir. Tamam bu ekran kartından vazgeçtim bana bu sisteme uygun önerebileceğin ekran kartı var mı ? PSU 300 Watt ama yeni bir güç kaynağı da alabilirim. Bütçem 250-300 tl arası.

Son düzenleyen: Moderatör:
pw143.png

Hafta sonu %25 indirim ile 308 TL'ye alabilirsiniz.

Darboğaz yapar bu sistem o alacağın ekran kartı ile. İşlemci azda olsa idare eder ama. Anakartını mutlaka değiştir. Çünkü yongaseti eski. Daha sonra ise PSU en az 500 W.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı