Satılık Galakuro Galax 3060 Ti

sens4k

Kilopat
Kart Amazon Japonya'dan bugün gelmiştir. Görsellerde de göreceğiniz üzere jelatinleri üzerinde sıfır kapalı kutu halindedir. Yurt dışı amazonlarından alınan kartlarda 1 aylık koşulsuz değişim hakkı vardır, garanti yoktur. Alıcı olmayan arkadaşlar yorumda bulunmazsa sevinirim.
Fiyat pazarlıksız 8100 TL'dir. İstanbul Ataşehir civarında elden teslim edebilirim.

WhatsApp Image 2021-10-01 at 16.13.17 (2).jpeg

WhatsApp Image 2021-10-01 at 16.13.17 (1).jpeg

WhatsApp Image 2021-10-01 at 16.13.17.jpeg

WhatsApp Image 2021-10-01 at 16.13.16.jpeg

İlandaki ürün satılmıştır, çarşamba günü elime 1 adet daha geçecek. Gülücük atan arkadaşların zoruna giden ne anlam veremiyorum. Sarı siteyi açıp bakma yetenekleri yok sanırım. İyi forumlar :)

Son düzenleme:
Takas düşünüyor musunuz?

Teklifiniz nedir?
İki kart da satıldı. Haftaya elime 1 adet 3070 Ti, 3 adet 3060 Ti ve 2 adet de 3060 gelecek. Bu bana ders oldu, burada çekemeyen çok insan var burada konu açıp kanser olmanın bir mantığı yok :) piyasa takibi yapacak kapasitede olmayan insanlar burada konulara gülücük atıp duruyorlar, açıklama yapma kabiliyetleri yok zannedersem üzücü bir durum. Konu kapatılabilir, iyi forumlar :)

Son düzenleyen: Moderatör:
@sens4k

Burda ilanlara gülücük atan degisik tipler var maalesef hani yazsalar sebebiyle birlikte anlarım fakat yok emoji atıp geciyorlar. Bende GTX 1080 sattım fiyat sebebiyle gülücük atanlara ragmen istedigim fiyatında üzerinde gitti sarı sitede.

Teklifiniz nedir?
İki kart da satıldı. Haftaya elime 1 adet 3070 Ti, 3 adet 3060 Ti ve 2 adet de 3060 gelecek. Bu bana ders oldu, burada çekemeyen çok insan var burada konu açıp kanser olmanın bir mantığı yok :) piyasa takibi yapacak kapasitede olmayan insanlar burada konulara gülücük atıp duruyorlar, açıklama yapma kabiliyetleri yok zannedersem üzücü bir durum. Konu kapatılabilir, iyi forumlar :)
3070 Ti hangi marka gelecek ya da geldi mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı