Galatasaray Sivasspor maçına bilet almak

Hayır, olmuyor. Diğer sorunuzun cevabını bilmiyorum. Sanırım çekiliyordu.

Bir de para atmanıza gerek yok ki. Normal herhangi bir banka kartından internet ödemelerine açıksa alabilirsiniz.
Passolig kartım ön ödemeli kart ama problem olmaz mı?

B
Hayır, olmuyor. Diğer sorunuzun cevabını bilmiyorum. Sanırım çekiliyordu.

Bir de para atmanıza gerek yok ki. Normal herhangi bir banka kartından internet ödemelerine açıksa alabilirsiniz.
Birde şimdi aklıma geldi, 1 saat önce passolig başvurumu yaptım web sitesi üzerinden ama fotoğraf vs. istemedi ödemeyi de çekti. Web sitesi üzerinden başvuru sorgulama yaptığımda başvrunuz onaylandı bilgileriniz kontrol ediliyor diyor. Bu ne zaman onaylanır ve bu onaylandığında fotoğraftan yana bir problem olur mu?

B

Bir de şimdi aklıma geldi, 1 saat önce Passolig başvurumu yaptım web sitesi üzerinden ama fotoğraf vs. istemedi ödemeyi de çekti. Web sitesi üzerinden başvuru sorgulama yaptığımda başvrunuz onaylandı bilgileriniz kontrol ediliyor diyor. Bu ne zaman onaylanır ve bu onaylandığında fotoğraftan yana bir problem olur mu?

Fotoğraf sonradan isteyebilir. Fotoğraf istiyor şart çünkü. Onaylama konusunu bilmiyorum hocam. Bir de bence çıkartmamanız daha iyi olur gibi. Sonuçta lig bitiyor.

Fotoğraf sonradan isteyebilir. Fotoğraf istiyor şart çünkü. Onaylama konusunu bilmiyorum hocam. Bir de bence çıkartmamanız daha iyi olur gibi. Sonuçta lig bitiyor.
Malum sivasspor maçına gitmek istiyorum o yüzden şart oldu, web'te başvurum gözüküyor ama müşteri hizmetlerinde başvuru yok diyor bundan yana bilgin var mı?

Garip. En mantılısı müşteri hizmetlerini arayıp, bilgi almanız.
Bir şey sorucam ben 351TL ücret ödedim ancak şimdi baktığımda ön ödemeli kartın 250 tl olduğu yazıyor pek anlam yürütemedim

Yeni konular

Geri
Yukarı