Galaxy Buds 2 orijinal mi?

Arigeo

Decapat
Arkadaşlar Hepsiburada satıcısından Buds 2 aldım ama kulaklıgın kutusu bana orijinal degil gibi geldi yani kulakligin oldugu kutuyla kapağı arasinda bence fazla bosluk var orijinal olup olmadigini nasıl anlayabilirim daha bandrolunu sökmedim.

Dosya Ekleri

• 20220826_163935.jpg
    20220826_163935.jpg
    93,2 KB · Görüntüleme: 143
Arkadaşlar Hepsiburada satıcısından Buds 2 aldım ama kulaklıgın kutusu bana orijinal degil gibi geldi yani kulakligin oldugu kutuyla kapağı arasinda bence fazla bosluk var orijinal olup olmadigini nasıl anlayabilirim daha bandrolunu sökmedim.
Hepsiburada'nın kendi satıcısından aldıysanız böyle bir ihtimal yoktur, ürün orijinaldir.

SN numarasını Samsung garanti sorgulama sayfasından sorgula orijinalse garanti bilgisi çıkar orada değilse bilgi göremezsin ekranda oradan anlıyorum ben genelde

Sn numarasını Samsung garanti sorgulama sayfasından sorgula orijinalse garanti bilgisi çıkar orada değilse bilgi göremezsin ekranda oradan anlıyorum ben genelde.

Artık çoğu sahte cihaza orijinal seri numaraları basılıyor.

Sn numarasını Samsung garanti sorgulama sayfasından sorgula orijinalse garanti bilgisi çıkar orada değilse bilgi göremezsin ekranda oradan anlıyorum ben genelde.

Giyilebilir cihazları Support'tan sorgulamam gerekiyormuş orijinaldir herhalde kulaklık oldugunu algıladigina gore s/n kodunun.

Artık çoğu sahte cihaza orijinal seri numaraları basılıyor.
Doğrudur hocam yaparlar o kadarını beklerim :)
Giyilebilir cihazları Support'tan sorgulamam gerekiyormuş orijinaldir herhalde kulaklık oldugunu algıladigina gore s/n kodunun.
Aynen hocam bir de wearable uygulamasına bağlanıyorsa direk algılayıp orjinaldir sahteleri wearable uygulaması direk algılamıyor bağlanmıyor hatta diye bir şey de okumuştum ne kadar doğrudur bilmiyorum hiç denemedim

Orijinalmiş arkadaşlar aradım dışında samsunga ait bir etiket ve içinde de garanti belgesi varsa tamamış vardı yanive wearable direk bağlandı.

Geri
Yukarı