Galaxy S4 4.4.2 KitKat Güncellemesi Sonrası Video İzlerken Donma Sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bi' benim derdim olmadi galiba. Gerci bir kere soft brick yaptik telefonu ama su an sag salim yoluna devam ediyor cok sukur. :)

Teknolojinin birazda şans işi olduğuna inanıyorum. Gönderdim garantiye bakalım karar ne zaman çıkacak. Not olarak ürün iadesi veya değişim talep ediyorum diye yazı yazdırdım. Bir ümitle iade kararının çıkmasını hayal ediyorum.

Teknolojinin birazda şans işi olduğuna inanıyorum. Gönderdim garantiye bakalım karar ne zaman çıkacak. Not olarak ürün iadesi veya değişim talep ediyorum diye yazı yazdırdım. Bir ümitle iade kararının çıkmasını hayal ediyorum.
:) sonucunu bekliyorum. Yazarsan buraya sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefon garantiden 6 gün sonra geldi. Gidip aldım Media Markt' dan. Telefonu aldığım ilk gün bir sorun yoktu. Ama ikinci gün aynı arızanın devam ettiğini gördüm. İnsanın siniri ister istemez bozuluyor. Ben telefonu garantiye veriyorum. 6 gün orada kalıyor. Tamir edildi diye SMS alıyorum. Ama telefon tamir edilmemiş. Bu benim telefonumun 2. garantiye gidişi. Bu ekran sorunum için garantiye gönderdiğimde sağ kulaklığımdanda sesin az geldiğini söylemiştim. Kulaklığı ellerini bile sürmemişler. Kutuya koyduğum gibi duruyor. Telefonun aldığım fiyattan iade edilmesi için yapabileceğim bir şey var mıdır acaba ?

Telefonu alırken bana verilen servis fişinde yazanlar.

Teknisyenin Tespiti
Yapılan İş : AKTİF OLARAK TEST EDİLDİ, GENEL AYARLAR YAPILDI, TEST OK.

S 4 kitkat sonrası video oynatmada sıkıntı yasayanlar sorun çözüldü...
: arkadaslar ayni sorun kitkat güncellemesinden sonra bende de oldu. Cözüm şu ayarlara girin. Daha fazlaya girin. Orada geliştirici secenekler (ayarlar > diğer > hakkında > yapım numarası seçeneğine 7 kere ard arda tıklayın.

Daha sonra geri tuşuna basarak çıkın. Geliştirilmiş seçenekler acilsin ) var oraya tiklayin. İçinde donanim örtüşmelerini devre dişi birak yaziyor Kutuyu çekleyin i̇şlem tamam. Daha sorun yasamazsiniz. Yalnız telefonu her açıp kapattıgınızda olayı tekrarlamanız gerekiyor.

Telefon garantiden 6 gün sonra geldi. Gidip aldım Media Markt' dan. Telefonu aldığım ilk gün bir sorun yoktu. Ama ikinci gün aynı arızanın devam ettiğini gördüm. İnsanın siniri ister istemez bozuluyor. Ben telefonu garantiye veriyorum. 6 gün orada kalıyor. Tamir edildi diye SMS alıyorum. Ama telefon tamir edilmemiş. Bu benim telefonumun 2. garantiye gidişi. Bu ekran sorunum için garantiye gönderdiğimde sağ kulaklığımdanda sesin az geldiğini söylemiştim. Kulaklığı ellerini bile sürmemişler. Kutuya koyduğum gibi duruyor. Telefonun aldığım fiyattan iade edilmesi için yapabileceğim bir şey var mıdır acaba ?

Telefonu alırken bana verilen servis fişinde yazanlar.

Teknisyenin Tespiti
Yapılan İş : AKTİF OLARAK TEST EDİLDİ, GENEL AYARLAR YAPILDI, TEST OK.

Merhaba arkadaşlar. S4 telefonum var. Cuma günü 4.3' den 4.4.2' ye güncelledim. Güncelledikten sonra bir kaç kere telefonda video seyrederken görüntünün gidip deliğini ve sürekli devam eden telefonun enine doğru negatif renkte çizgiler oldu. Telefonu kapatıp açınca düzeldi. Güncellemeden önce böyle bir sorun yoktu. Sizce neden olmuş olabilir. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Sorun kendiliğinden çözüldü. Yaklaşık 1 haftadır sorunsuz kullanıyorum. Tekrar başlarsa sorun sizin dediğinizi yapacağım. Teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı