Xbox Game Pass para iadesi alma

Joe Satriani

Centipat
Arkadaşlar merhaba, geçen gün 1 yıllık Game Pass aldım. Ancak sonradan pişman oldum para iadesi almak istiyorum nasıl yapabilirim? Resimdeki gibi iptal ettim artık aboneliğim gözükmüyor. Başka yapmam gereken bir şey var mı? Microsoft'a nasıl mail atabilirim? Game Pass ile ilgilenen birimin mail adresini bilmiyorum, bilen biri yazabilir mi?

gamepass.PNG

@Berkay Kiraz

Son düzenleyen: Moderatör:
Otomatik abone yenilemeyi açman lazım tekrar. Sonra tekrar iptal et tuşuna basıp orada seçenek çıkarsa eğer İptal ve İadeyi seçmen lazım.

Birleştirme yapınca para iadesi alınamıyor diye biliyorum. Zaten satın alırken de yazıyordu. Benim tek düşüncem şuan üyeliğinizi tekrar aktif edebilecek misiniz acaba? İnşallah 1 senelik üyeliğiniz iade alamadan bir şey alamadan çöpe gitmemiştir. Zaten üyeliği iptal ederken seçeneklerde "para iadesi istiyorum" gibi bir seçenek çıkıyordu. Bu seçeneği görmeyince şüphelenip iptal ettirmemeniz gerekiyordu. Umarım üyelik tekrar aktif olur.

Birleştirme yapınca para iadesi alınamıyor diye biliyorum. Zaten satın alırken de yazıyordu. Benim tek düşüncem şu an üyeliğinizi tekrar aktif edebilecek misiniz acaba? İnşallah 1 senelik üyeliğiniz iade alamadan bir şey alamadan çöpe gitmemiştir. Zaten üyeliği iptal ederken seçeneklerde "para iadesi istiyorum" gibi bir seçenek çıkıyordu. Bu seçeneği görmeyince şüphelenip iptal ettirmemeniz gerekiyordu. Umarım üyelik tekrar aktif olur.

Evet hocam Live Gold aldım 1 yıllık sonra Ultimate'ye çevirdim. Desteğe mail almak istiyorum bu mail adresini bulamadım hala.

Maalesef 1 yıllık aboneliklerde para iadesi olmuyormuş. Aboneliği tamamen iptal etmişim ama para iadesi yapmıyorlar. Sadece 1 aylık Ultimate üyeliğinin iadesini yaptılar. O yüzden telefonla arayıp 12 aylık Live Gold üyeliğini tekrar aktif ettirdim. Eğer bir daha temelli iptal edersem işlem geri alınmazmış.

Son düzenleme:
Microsoft Desteğine ulaşman gerek. Normalde böyle bir iade seçeneği yok sadece son aldığın Ultimate'in 1 aylık olan 45 TL'si iade olur fakat desteğe ulaşarak bir seferliğine iade talebi isteyebilirsin.

Geri
Yukarı