Gamer Laptoplar

sscarecroww

Hectopat
Laptop almak istiyorum ama ne alsam konusunda çok kararsızım. Bu zamana kadar hep masaüstü bilgisayar kullandığım için yüksek performansa alıştım ve tabiki ilk aklıma gelen firma allienware oldu ama malesef ülkemizde satışı yok. Bu yüzden elimde MSI, ASUS ve Monster kalıyor. Önceliğimi Monstera vermiştim yüksek performans düşük fiyatından dolayı ama aldığım bazı duyumlar her ne kadar ekran kartı vs. yüksek olsada ana kartı vs. gibi parçalarının kalitesiz olduğunu duydum. Takılan 16 GB RAM'i desteklemediği gibi söylentiler duydum. Kafam çok karıştı.

Kısacası yüksek performanslı, hemen her oyunu ultra grafik ayarlarında takılmadan oynayabiliceğim ısınma sorunu yaşatmıycak bi laptop istiyorum. Misal 16 GB DDR3 1800 MHz RAM, i7 Ivy Bridge işlemci, nVidia GTX670M veya üstü ekran kartı. Bu tip birşey arıyorum ne öneririrsiniz?

Çok teşekkür ederim dostum, tam istediğim gibi birşey göstermişsin. Görüntüsü de çok hoş. Bir de monster laptoplar konusunda kullanan arkadaş varsa bilgilerndirebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı