GameSatış üzerinden satın alınan hesap kilitlendi

Karşı tarafa dava açacak. Zaman kaybı olarak düşünmemek lazım dünya ve kendin için hayırlı bir iş yapmış olursun.
Steam'de başkasından hesap almak zaten yasal değil. Gamesatışta da alışveriş yaparken her şeyin sorumluluğunu onaylıyorsun. Zaman ve para kaybı.

Yasal olmasa bile dava açma hakkınız var. Hatta Metin2 ya da Knight Online item satışından dava açan ve kazanan bile var. Hatta bu forumdaydı. Kendiniz bir dilekçe yazıp direk savcılığa başvurabilirsiniz. Avukat ve diğer kişiler para ve zaman kaybı.

Öncelikle merhaba. Geçen gün GameSatış üzerinden X satıcısından bir hesap aldım değeri 1000TL idi. Ödemeyi yaptım hesabı üzerime aldım satımı onayladım ertesi gün aldığım hesap kilitlendi. GameSatış'a yazdım satıcıya mesaj atmamı söylediler attım görüldü attı. GameSatış'a bildirdim hukuki süreç başlatabilirsiniz dedi. Satın aldığım arkadaşın hiçbir şekilde umurunda değil dava edileceği. Bu konuda ne yapabilirim tavsiyesi olan önceden dava etmiş dava edilmiş biri var mı?
Ve kendisi bana böyle bir şey yazdı hesabı aldıktan sonra.
Dava edebilirsin.

Benim arkadaş Valorant hesabına Battle Pass alıp hesabı cüzzi miktara satıyor. Bp tamamlanınca hesabı geri çekiyor. Tam şerefsiz işi bu işler.
Bence o kişiyle arkadaşlık yapma. Yarın bugün senide dolandırır. Dolandırıcıların arkadaş, etik gibi kavramları olmaz.

Ne hesabı aldın hesap kitlendi ne demek?
valorant. bugun tam olarak geri cekti zaten hesabi

Bir bardak soğuk su içebilirsin. Satın alırken bütün sorumluluğu kabul ettiğine dair sözleşme kabul ederek alıyorsun. İstediğin yere dava açabilirsin. Ne sen ne de gamesatış hiçbir işlem yapamaz.
dostum zamaninda 1500TL civari sattigim hesabi cekeyim bende o zaman :D madem bu kadar rahatlar ve hicbir sey olmuyorsa

Yeni konular

Geri
Yukarı