Gaming Mouse Önerisi

Mouse o kadar para niye verdin ki ? G300 kullanıyorum. Gayet iyi ve hızını ayarlayabiliyorsun. Aynı zamanda kombinasyon atamak için 4 adet tuş var. Ben bu tür ürünlere bu kadar para verilmesinin taraftarı değilim açıkçası.

Mouse o kadar para niye verdin ki ? G300 kullanıyorum. Gayet iyi ve hızını ayarlayabiliyorsun. Aynı zamanda kombinasyon atamak için 4 adet tuş var. Ben bu tür ürünlere bu kadar para verilmesinin taraftarı değilim açıkçası.
Fotoğraftaki sen isen G300'ü rahat kullanabilmen olağandır. Yetişkin bir birey için G300 çok ufak kalacaktır. Elim o kadar büyük olmamasına rağmen bana küçük geldi.

Benimde elim çok küçük sayılmaz. Yaşıma göre elim oldukça büyük. Yalnız elinin tamamını fareye koyarsan tabi ki küçük gelecektir. Bileğinden sonra ki bölümü mouse pad'e koyarak geri kalan kısmı fareye koyarsan fare sana yetecektir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı