Gardrops güvenilir mi?

Ürünü teslim aldıktan sonra belirli bir gün içerisinde onaylayabilir ya da iadesini talep edebilirsin, taksit konusunda emin olmamakla birlikte yapılmıyor.

İyi fiyata bulmuşsun hayırlı olsun.
Ama dikkat et kırılmamış olsun bir de alabiliyorsan 1TB'lik versiyonunu al.

İyi fiyata bulmuşsun hayırlı olsun.
Ama dikkat et kırılmamış olsun bir de alabiliyorsan 1TB'lik versiyonunu al.

1TB arayınca fiyat iyi artıyor, Param Güvende ile buldum 5800TL de Param Güvende ile şahsen PS4'un hak etmedigini düşündüğüm fiyatlara çıkıyor. Kırılmamış mümkünse 10.71 sürüm arıyorum ama çok da önemli değil oyunları 2. Elden CD olarak alacağım. Özel oyunları bitirip satacağım zaten.

1TB arayınca fiyat iyi artıyor. Kırılmamış mümkünse 10.71 sürüm arıyorum ama çok da önemli değil oyunları 2. Elden CD olarak alacağım. Özel oyunları bitirip satacağım zaten.

Bilmediğimden soruyorum oyunu CDli alıp CD'yi takınca oyunu indiriyor mu yoksa CD'yi taktığın an oyunu oynayabiliyor musun?

Bilmediğimden soruyorum oyunu CDli alıp CD'yi takınca oyunu indiriyor mu yoksa CD'yi taktığın an oyunu oynayabiliyor musun?

Bende tam bilmiyorum ama arkadaşların bana açıklaması depolamada yeterli yer olmasi lazımmis o CD de ki verileri işlemesi için. Mesela PS de 200GB boş yer var ben CD ile oyun oynayabiliyorum ama 10GB yer var o zaman oynayamiyorum diye anlatmislardi.

Geri
Yukarı