Gareth Bale futbolu bıraktı

BerserkSeverim

Hectopat
Daha fazla  
Gareth bale futbolu bıraktığını açıkladı zamanında idol olarak gördüğüm adam kendi kendini bitirdi. Düşünceleriniz neler?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kendini yeterince ortaya koyamadı, potansiyeli çoktu ama Real Madrid'de Ronaldo'nun yerine oynayamayacağı için pek de şansı yoktu. Farklı kulüpte oynasa prime döneminde, muhtemelen daha derin iz bırakırdı.

İspanya ligine gitmesi kariyerini bitirdi. İngilizler, Galliler İspanya'da başarılı olamıyor çoğu zaman.

En sevdiğim oyunculardan biriydi. Cidden üzüldüm. Mahallede top oynarken kendime Bale derdim hep. Real Madrid'e gitmek iyi mi oldu kötü mü oldu bilmem ama bize çok güzel bir final golü bıraktı.

Eskiden hep Neymar mı Bale mi alsam derdim Dream League Soccer 2016`da. Çok iyi oyuncuydu.

O dönemin rekor transfer ücretinin altında ezildi, beklenen performansı 1-2 sezon hariç gösteremedi, üstüne sakatlıklardan kurtulamadı. Tottenham'da oynarken gösterdiği potansiyeline ulaşamadı, kariyer zirvesine ulaşamadı, sakatlıklardan dolayı toplamda 4 sezonda çıkacağı maç sayısı kadar maçı kaçırdı. Genç yaşta futbolu bırakması da motivasyon eksikliği olduğunu gösteriyor.

Geri
Yukarı