GeForce 210 sürücü sorunu

Yüce Beratus

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle selamlar. 5-6 gün önce Riot'un yeni oyununu yükledim kurulumu yaptım sonra tam oyuna girecektim bana bildirim verdi. Dedi ki senin NVIDIA 338 bu oyunu oynamak için 398.4 gibi bir sürümü yüklemen lazım dedi. Oyunu uzun süredir beklediğim için direk indirdim son 398.4 sürümünü çalıştırdım sonra o da bildirim verdi bu sürüme uygun ekran kartın yok dedi sonra garibanın yüzü gülmez dedim ve Valorant ile ilgili her dosyayı sildim hatta o kadar çöktüm ki Assassin's Creed Revelations'u da sildim. Sonra dedim ki en azından Call of Duty Black Ops 1'i oynayıp adam öldüreyim o sırada öldürdüklerimi ekran kartım olarak hayal ederim diye açtım oyunu. 5 dk sonra bum ekran gitti sinyal yok yazısı çıktı ama PC çalışıyor dedim acaba ekran kartıma okuduğum belalar bu kadar çabuk mu tuttu? Belki hata vermiştir reset atayım dedim attım sonra açılınca Call of Duty oynayasım gelmedi LoL'e girdim. Normalde 35-45 arası FPS alırdım ama oyuna bir girdim 6-7 FPS veriyor. Maçı kaybettik ve sinirlendim antrenman moduna girip FPS'imi kontrol etmek için FPS düşürücü kombolar yapmak için Zed ve Katarina aldım antrenmanda 15 ile 20 arası FPS aldım sonra yine oyuna girdim yine 5-6 FPS verdi. En son kudurma aşamasına gelip ders çalışmaya başladım. Bugün yine LoL'e girdim 35 FPS verdi sonra sabit 20 oldu. Bende internetten FPS yükseltme taktiklerine baktım NVIDIA denetim masasına girip physx işlemcisini otomatik seç ayarından çıkarıp CPU'yu seçtim sonra yaklaşık 4-5 FPS arttı sonra eski ayarına getirip sorunu araştırmaya başladım. Burada aynı sorunla karşılaşan kişilerin konularında FurMark testi öneriliyordu bende az önce indirdim başlattım testi minimum 3 maximum 7 bir de AVG ya da avc tarzı bir şey vardı orada da 3 yazıyordu. Ben bu yazıyı yazmaya başladığımda test devam ediyordu"tam oyuna girecektim" kısmına geldiğimde yine sinyal yok yazısı çıktı ve testi başlatalı 3-4 dakika olmuştu. Şimdi ben bu hatayı kaç yıllık sistemimde ilk kez gördüğüme göre sistemi önceki haline nasıl getirebilirim?
(GeForce 210 kullanıyorum)

Dosya Ekleri

• a.PNG
    a.PNG
    22,6 KB · Görüntüleme: 23
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı