Çözüldü GeForce Experience ses kaydetmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BerzerkFrost

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Memur
Razer BlackShark V2 aldığımdan beri oyunlardaki sesleri kaydetmiyor. Bugün fark ettim ki çıkış kaynağı THX seçtiğimiz zaman kaydetmiyormuş. Başka çıkış kaynağı seçince sesi kaydediyor. Nasıl düzeltebilirim?

Video
Razer BlackShark V2 aldığımdan beri oyunlardaki sesleri kaydetmiyor. Bugün fark ettim ki çıkış kaynağı THX seçtiğimiz zaman kaydetmiyormuş. Başka çıkış kaynağı seçince sesi kaydediyor. Nasıl düzeltebilirim?

Video
Sorunu kendim çözdüm başka yaşayan olursa diye çözüm olarak işaretlenebilir.

Windows ses ayarlarına giriyoruz en aşağıda gelişmiş ses ayarlarından Nvidia Container'a ses çıkış cihazı olarak Razer USB Sound Card seçiyoruz.

Son düzenleme:

Video

Sorunu kendim çözdüm başka yaşayan olursa diye çözüm olarak işaretlenebilir.

Windows ses ayarlarına giriyoruz en aşağıda gelişmiş ses ayarlarından NVIDIA Container'a ses çıkış cihazı olarak Razer USB sound Card seçiyoruz.

Videoya ulasilmiyor.

Ayni kulaklık bende de var ve ayni problem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Videoya ulasilmiyor.

Ayni kulaklık bende de var ve ayni problem.

Sorunu kendim çözdüm. Linkte yaşadığım sorunla alakalı video vardı. Ne ile kayıt alıyorsan ses ayarlarından o uygulamanın çıkış sesini Razer sound Card olarak seçmen gerek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı