Geforce Now Global oyun donuyor

Odios01

Hectopat
Merhaba hocalarım. Telefondan Witcher 3'e giriyorum girmesine ama tam "oyuna devam et" deyipte, oyunu içine girdiğim sırada donuyor. Ve düzelmiyor. Ayrıca çözünürlükte düşüyor. Bu problemi yaşayıpta, düzelten var mıdır?

Tamamdır hocam sonuçları bekliyorum iyi konular.
Hocam başta güzel bir şekilde oynuyordum da sonradan gene dondu. Ama deneyim güzeldi, gayet akıcı bir şekilde oynadım. Tabi telefonda oynamanın zorluğu da vardı. 😅
Hocam sorun 1080p'den 720p'ye düşünce oluyor. Çözünürlük düşünce donuyor. Ve paylaştığınız fotoğraftaki gibi "yarış modu, özel mod" gibi şeyler mobilde yok sanırsam.

Son düzenleme:
Ayarlara tıklayın ve GeForce NOW yazan yere basın orada hizmet konumunu ülkenin batısında oturuyorsanız West, doğu, doğu Akdeniz veya iç Anadoludaysanız central yapın. Akış kalitesinde ise kare hızı 60 çözünürlük olarak 16: Formatlarında birisini tercih edin maksimum bit hızı ise 20 olsun.

Kablosuz interneti 5GHz modunda kullanın ve ayarlarınızı yarış moduna alın eğer kalite düşük ise aşağıdaki ayarlar gibi yapın. Buradaki Max bit hızı yazan yeri internet hızınıza oranla yavaş yavaş arttırın veya düşürün
Düzeltme: Fotoyu düzelttim kusura bakmayın.

Eki Görüntüle 1566222

5GHz'ye nereden alıyoruz?

Modem arayüzünde Wi-Fi ayarlarından ama modem 5GHz destekliyorsa.
Hocam wifi ayarlarından 5 GHz seçiyorum, uygula diyorum ama geri gelip, bir daha aynı yere gelince 2.4 oluyor.

Ayarlara tıklayın ve GeForce NOW yazan yere basın orada hizmet konumunu ülkenin batısında oturuyorsanız West, doğu, doğu Akdeniz veya iç Anadoludaysanız central yapın. Akış kalitesinde ise kare hızı 60 çözünürlük olarak 16: Formatlarında birisini tercih edin maksimum bit hızı ise 20 olsun.
Teşekkürler hocam. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı