GeForce NOW'da Battlefield 2042 takılıyor

Eternalist

Hectopat
GeForce NOW'da ilk kullanmaya başladığımda bir sorun yoktu birkaç ayar değiştirdim ilk başta daha iyi görüntü kalitesi verdi ama zaman geçinceoyunum bazen çamur gibi olmaya başladı özellikle Battlefield 2042'de Mouse'um takılıyormuş ping çıkıyormuş gibi oluyor ama ne FPS düşüyor ne de paket kaybı vs. oluyor. İnternetim stabil olmasına rağmen bu sorunları yaşıyorum sanırım genel bir sorun Battlefield için ama hikaye bazlı oyunlar için hangi ayarları öneriyorsunuz?
1688580791186.png
1688580829526.png
1688580817478.png

E zaten bu internet ile takılması normal. Ayrıca siz bit hızını 75 Mbps yapmışsınız da 35'i buldu geriye kalan 40'ı nereden bulacak :)

Maksimum interneti çeksin diye öyle yaptım. Ayrıca forumdaki bazı arkadaşlar da konu açmış ve 75 Mbps ile yine takıldığını söylüyorlardı. Genel bir sorun olduğunu düşünüyorum zaten. Ben sadece çamur olması durumunu düzeltmek için ayar sordum. Önceden öyle değildi çünkü.

Maksimum interneti çeksin diye öyle yaptım. Ayrıca forumdaki bazı arkadaşlar da konu açmış ve 75 Mbps ile yine takıldığını söylüyorlardı. Genel bir sorun olduğunu düşünüyorum zaten. Ben sadece çamur olması durumunu düzeltmek için ayar sordum. Önceden öyle değildi çünkü.
Bende de takılıyordu ki 100 Mbps internetim var, Yayın akış kalitesini Yarış'a alınca düzeldi. Deneyin belki düzelir ancak internetiniz GFN için yetersiz maalesef.

Aynı sorunu yaşıyorum. İnternet hızım 1Gbps olmasına rağmen. Ayarları değiştirsem de sorun düzelmemektedir. Yardımcı olacak birisi varsa çok sevinirim.

Aynı sorunu yaşıyorum. İnternet hızım 1Gbps olmasına rağmen. Ayarları değiştirsem de sorun düzelmemektedir. Yardımcı olacak birisi varsa çok sevinirim.

Bende oyunla alakalı bir sorun olduğunu düşünüyorum. Bir çözüm buldum ama tam çözmüyor sadece sorunu azaltıyor. İşine yarayabilir belki ben GeForce NOW ayarlarından yayın akış kalitesini yarışa alip, çözünürlüğü yukarı olceklendirme gelişmiş yüksege aldım. Oyun içinde ise grafikler Low, gelişmiş seçeneklerden NVIDIA Reflex Low latency enabled+Boost, latency flash indicator on, dynamic resulation scale on, future frame rendering off, vertical Sync off.

Dostum GeForce NOW'da düzeltilme yapılmış Battlefield 2042 için sorun ortadan kalkmış gibi gözüküyor high ve ultrada da mouse takılmadan oynayabiliyorum şahsen.

Son düzenleme:
Bende oyunla alakalı bir sorun olduğunu düşünüyorum. Bir çözüm buldum ama tam çözmüyor sadece sorunu azaltıyor. İşine yarayabilir belki ben GeForce NOW ayarlarından yayın akış kalitesini yarışa alip, çözünürlüğü yukarı olceklendirme gelişmiş yüksege aldım. Oyun içinde ise grafikler Low, gelişmiş seçeneklerden NVIDIA Reflex Low latency enabled+Boost, latency flash indicator on, dynamic resulation scale on, future frame rendering off, vertical Sync off.

Dostum GeForce NOW'da düzeltilme yapılmış Battlefield 2042 için sorun ortadan kalkmış gibi gözüküyor high ve ultrada da mouse takılmadan oynayabiliyorum şahsen.

Teşekkürler. Deneyip sonucu bildireceğim.

Bendeki sorun devam etmektedir. Hiçbir şekilde oynanmıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı