General Mobile e-tab 4 (FATİH Projesi) Rom Hatası

Onur Aydin

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle İyi Forumlar;

Bende Meb Tarafından Verilen Tablet Var Ben Onu Rootlamıştım Bir Rom Atayım Dedim Nerde Yanlış Yaptım Bilmiyorum Ama Şu Anda GM Yazısı Dönüyor Sonra Siyah Ekran Veriyor Servise Göndermek İstiyoorum Ama Root Attığım Anlaşılırmı Diye Düşüncelerimde Var Bunu Evde Halletmek Mümkünmü Acaba Mümkünse Cevaplarınızı Bekliyorum Bu Arada Format At Demeyin 3 Günde 30'dan Fazla Fotmat Attım Hiç Birini Kabul Etmedi Herkeze Kolay Gelsin Cevaplarıızı Bekliyorum

Cevap Verebilecek Yokmu Acaba

Kimse Bilmiyormu Acaba

Öncelikle İyi Forumlar;

Bende Meb Tarafından Verilen Tablet Var Ben Onu Rootlamıştım Bir Rom Atayım Dedim Nerde Yanlış Yaptım Bilmiyorum Ama Şu Anda GM Yazısı Dönüyor Sonra Siyah Ekran Veriyor Servise Göndermek İstiyoorum Ama Root Attığım Anlaşılırmı Diye Düşüncelerimde Var Bunu Evde Halletmek Mümkünmü Acaba Mümkünse Cevaplarınızı Bekliyorum Bu Arada Format At Demeyin 3 Günde 30'dan Fazla Fotmat Attım Hiç Birini Kabul Etmedi Herkeze Kolay Gelsin Cevaplarıızı Bekliyorum

Kimse Bilmiyormu Acaba
Bilader servise yollaman lazim evde olacak is degil

Öncelikle İyi Forumlar;

Kimse Bilmiyormu Acaba
İnternetten stock romunu edin onu yükle, recoverye girebiliyorsan düzeltme şansın var. Dalvik cache vs silerek dene bide.

Bu olayi.
İnternetten stock romunu edin onu yükle, recoverye girebiliyorsan düzeltme şansın var. Dalvik cache vs silerek dene bide.
Bu olayi bizzat kendim yasadim. Tablet brick olmus. Arkadas muhtemelen adb ye kodlari girdikten sonra yeteri kadar beklemeden baglantiyi kesmis servise gonder. Gonderen kisi guncelleme yuklenirken kapandi birdaha acilmadi falan yazsin servis yapiyor. Maximum 2 haftaya gelir.

Bu olayi.

Bu olayi bizzat kendim yasadim. Tablet brick olmus. Arkadas muhtemelen adb ye kodlari girdikten sonra yeteri kadar beklemeden baglantiyi kesmis servise gonder. Gonderen kisi guncelleme yuklenirken kapandi birdaha acilmadi falan yazsin servis yapiyor. Maximum 2 haftaya gelir.

Valla bu olayı sizin yaşamış olmanız, illa servise gitmesi anlamına gelmiyor. Burda amacımız insanları servise, garantiye vs yollatmadan halletmek. Yoksa servise göndermek en kolay kısmı.

Romu nasıl atmaya çalıştınız? CWM kullanarak attıysanız ve şuanda CWM'YE girebiliyorsanız umut var demektir.

servise gönderdim bir hafta olucak yarın bekliyrum işte birde ben manisadayım o yüzdn 3 haftayıda bulabilirmiş okul öyle söyledi

Arkadaşlar ROM yükleme en kolay anlatım sanırım bu videoda umarım size de faydası olur: 2020 itibarı ile bunlara gerek kalmadı meb isin verdi işte videoda analtımı var
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı