Gerçek internet hızı nasıl öğrenilir?

Turk telekomdan devam mı edeyim Türknete geçeyim mi ne tavsiye edersiniz ? Türknet hız testinde 16mps gösteriyor öyle olmasa direk türknete geçecektim.

Turk telekomdan devam mı edeyim Türknete geçeyim mi ne tavsiye edersiniz ? Türknet hız testinde 16mps gösteriyor öyle olmasa direk türknete geçecektim.
Modem arayüzünden kontrol edin. Yüksekse zaten Türk Telekom altyapınızın en yüksek değerini alabilirsiniz diye düşüyorum, TürkNet'e geçsenizde.

Türk Telekom'dan devam mı edeyim TurkNet'e geçeyim mi ne tavsiye edersiniz? TurkNet hız testinde 16Mbps gösteriyor öyle olmasa direk TurkNet'e geçecektim.

Hocam TurkNet'in sitesinde hata olabilir bence geçin zaten taahhütsüz sıkıntı olursa iptal edip başka ISS'ye yönelebilirsiniz.
fast.com

Netflix'in.

Konuyu okumaşmışsınız bile arkadaş alt yapısının maksimum hızını istiyor.

Arkadaşlar şimdi benim evimin altyapısı sokağımın altyapısı en fazla 52421(sanırım 52 mpbs) mpbs'mi destekliyor. Ben 100 MPBS yapmak istiyorum Türk telekomda hipernette. santrale bağlı mesafe 482 metre. Ne kadar hız alabilirim ? Altyapısını sorgulattığım zaman ise ''Bu lokasyonda Türk Telekom HİPERNET internet hizmetinden faydalanabilirsiniz.'' yazıyor yani 100 mbit'i destekliyor mu?
1645216881184.png

Geri
Yukarı