Ghost of Tsushima Steam'de en fazla oynanan tek oyunculu Sony oyunu oldu!

Corizeo

Centipat
Makaleler
1
Oyunun 170'e yakın ülkede satılmadığını düşünürsek bence bayağı büyük bir başarı. Ayrıca Nixxes'in yaptığı portun da çok iyi olmasının katkısı olduğunu düşünüyorum.

Kendiniz bakmak isterseniz: https://steamdb.info/publisher/PlayStation+PC+LLC/?sort=peak_desc

1716130589554.png

Son düzenleme:
Nereye baksam bu oyunu görüyorum habere hiç şaşırmadım. Windows PC şu an olmadığı için deneyemedim fakat oynamak istiyorum PC de bunu.

Tlou part 2 veya Ragnarok kırabilecek mi acaba bu rekoru. Ben Bloodborne harici bir oyunun geçebileceğini düşünmüyorum. Bir nesil Bloodborne 60 fps bekliyor sony bitirdi bizi.

Tlou part 2 veya Ragnarok kırabilecek mi acaba bu rekoru. Ben Bloodborne harici bir oyunun geçebileceğini düşünmüyorum. Bir nesil Bloodborne 60 fps bekliyor sony bitirdi bizi.
Tlou1 dizi çıktığı dönem gelmişti diye hatırlıyorum ona rağmen oynanış sayılarında bu kadar gerideyse bunun sebebi muhtemelen rezalet porttur ve eğer ilk oyun gibi kötü bir çıkış yaparsa rekor kıracağını sanmam.

TLOU part 2 veya Ragnarok kırabilecek mi acaba bu rekoru. Ben Bloodborne harici bir oyunun geçebileceğini düşünmüyorum. Bir nesil Bloodborne 60 FPS bekliyor Sony bitirdi bizi.

İkisi de şu ana kadar gelen oyunları rahat tokatlar, hatta Sony'nin en iyi oyunları bence. Ama TLOU Part 2 geçemez bence ilk oyunu port yüzünden oynamayanlar olabilir ama daha da önemlisi SJW muhabbetinden fazla linç yiyebilir yine satışlara da tekrar yansıyabilir. GoW Ragnarok geçebilir ilk oyundan da aşinalık, bir kitle var ama Ghost of Tsushima'nın feci Hype'ı döndü o kadar olur mu bilemem. Bloodborne gelirse o kırar bence çünkü çok çok Hype'lı.

Gayet normal. Bu başarının en büyük sebebi Nixxes'in çok başarılı bir port yapmasındandır diye düşünüyorum. Oyun yağ gibi akıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı