Ghosting olmayan 165Hz monitör önerisi

Bütçe
6000

Bleuk

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 3 gün önce Casper Excalibur m. E238FHD-G aldım ve aşırı derecede ghosting sorunu var. İade talebi oluşturdum ve bu monitör iade olana kadar yeni bir monitör araştırıyorum. Rekabetçi FPS tarzı başta olmak üzere neredeyse her çeşit oyunu oynuyorum. Şimdi ben araştırırken birkaç tane monitör buldum ve kaydettim.

www.trendyol.com
Acer Nitro XV242YPUm. QX2ee. P01 23.8" 165Hz 2ms HDMI+DP FreeSync HDR Full HD IPS LED oyuncu monitör fiyatı, yorumları - Trendyol.
Acer Nitro XV242YPUm. QX2ee. P01 23.8" 165Hz 2ms HDMI+DP FreeSync HDR Full HD IPS LED oyuncu monitör yorumlarını inceleyin, Trendyol'a özel indirimli fiyata satın alın.
www.trendyol.com www.trendyol.com

Benim asıl aradığım ghosting, ışık sızması, ölü piksel olmayan 165Hz bir monitör. Anladığım kadarıyla bana IPS panel lazım çünkü renkler de güzel olsun istiyorum. Buraya attığım liste haricinde saydığım sorunlarla karşılaşmayacağım monitör önerileriniz varsa cevaplarınızı bekliyorum.

Bütçene göre tercih edebilirsin.

Arkadaşlar peki benim eklediğim monitörler için ne dersiniz hangisi daha iyidir? Çünkü uzun vadeli alıyorum ve tekrar bir iade durumu yaşamak istemiyorum. Hani sorunsuz 165hz+ birşey arıyorum.

Geri
Yukarı