Ghostingli monitör garantiye gönderilirse düzelir mi?

Aynı monitörü Vatan Bilgisayar'dan almıştım ve tecrübelerim şu şekilde oldu:
2 kez değişim yapmaya çalıştım. İlkinde serviste 1 hafta durdu ve yazılımla sorunun düzeldiği söylendi ama düzelmemişti. Sonra 2. kez gönderdim ve kesin değişim/iade istediğimi söyledim. 2. seferde kabul ettiler ve monitörü değiştirebildim. Ben yüz yüze aldığım için değişim yaptırtmakta bu kadar zorlandım ama eğer internetten aldıysanız iade edersiniz kolayca.

Yüz yüze monitör almak çok sıkıntılı, ben de vatandan aldım adamlar bildiğiniz tüm rafa VA panel dizmişler diğer raflar gözükmüyor. Gözükse bile arkadalar, bilmeyenleri aldatıyorlar sonra insanlar alıyor ama bilmiyorlar ki VA günlük kullanım için iyi değil. Ayrıca bu panellerin yanında bulunan panellerde TN panel onlarında parlaklıkları kısık ve cansız duruyor işte böyle böyle bunları satıyorlar bütçe dostu IPS paneller neredeyse yok artık. ASUS'tur Samsung'tur piyasayı ellerindeki stoklarla domine etmişler olan IPS'ler ya stokta yok ya da pahalılar ondan başka başka yerlere koyuyorlar. Bu fiyata olan IPS panellerde de ayrıca sorunlar bitmek bilmiyor. Artık belli bir Hz için TN ve VA arasında seçim yapmak zorunda kalıyorsunuz VA renkleri itibarıyla cezbediyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı