Gigabyte G24F-2 vs ASUS TUF VG249Q3A

Hakan Efe3301

Centipat
Daha fazla  
Yeni bir monitör düsünüyorum 23.8 inç olsun çok net renkler en az 140 Hz versin arastırmam ve tavsiyelerde iki monitör arasında kaldım. 1. Gigabyte G24F-2 165Hz 2. ASUS TUF VG249Q3A 180Hz bu ikisinden hangisi olmalı. ASUS Vatan'da var gidip elden alabilirim. Gigabyte elden alabileceğim yer yok. İnternet sipariş etmeli. Benim için elden yerinden almak daha mantıklı. Sizce hangisi?

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi arasında Gigabyte tercih edilir.
Eğer elden almak size avantaj sağlayacaksa ASUS'u test edip size hitap ediyorsa alınız.
Kank elden almanın benim için avantajı ben engelliyim yerinde test edip almak avantajdır aslında gıgabyte almak isterim ama dediğim gibi internet siparisinden kargoda falan bı sorunla ulasırsa elime fiziksel engelim iade falan can s iki k ip ntısı yapar. Oyüzdendirki elden teslim almak bana daha uygundur 👍

Kank elden almanın benim için avantajı ben engelliyim yerinde test edip almak avantajdır aslında Gigabyte almak isterim ama dediğim gibi internet siparisinden kargoda falan bir sorunla ulasırsa elime fiziksel engelim iade falan can s iki k IP ntısı yapar. O yüzdendirki elden teslim almak bana daha uygundur 👍

Anlıyorum. Baktığın monitör Vatan'da bir tık pahalı. Mesela Hepsiburada 300 TL daha ucuz. Vatan'a da biraz bakındım. 5K'nın altında düzgün monitör yok gibi bir şey.
O zaman hayırlı olsun diyelim. 👍

Ben dün g24f-2 yi 2k monitör almak için iadeye yolladım. Hiçbir sıkıntısı yoktu ne ölü piksel ne ghosting, sadece alt kenarlarında çok hafif ışık sızması vardı galiba. Size uyguna verebilirdim

Evet elden alabileceği m yerler vatan Media market Teknosa

MediaMarkt görünmüyor satıcı olarak. Teknosa'da ise aynı fiyattalar. Hatta çok ufak farkla Teknosa daha pahalı. Bu bütçeye önerdiğimiz monitörlere baktım 5K altında ürün yok.

Ben dün G24F-2'yi 2K monitör almak için iadeye yolladım. Hiçbir sıkıntısı yoktu ne ölü piksel ne ghosting, sadece alt kenarlarında çok hafif ışık sızması vardı galiba. Size uyguna verebilirdim

Eğer ışık sızması aydınlık ortamda da belli oluyorsa iade doğru. Fakat karanlıkta görünüyor ve kenarlardaysa sadece o zaman boşuna etmişsiniz.

yok ışık sızması rahatsız etmeyecek kadar azdı onun için iade etmedim, 2k monitör almak için iade ettim. ama itopyanın iadeyi kabul edeceğinden emin değilim muhtemelen geri gelecek diye düşünüyorum

Geri
Yukarı