Gigabyte G41MT-S2PT sistem yükseltme

Önce hangi parçasını yükseltmeliyim?

• Ram

Oy: 0 0,0%
  • Anakart

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    3

LollerMann

Hectopat
Daha fazla  
Şu an kullandığım PC'den memnun değilim oyun için kullanmama rağmen bileşenleri günlük hayat için.
Şu anki PC'nin bileşenleri:
  • Gigabyte G41MT-S2PT Anakart
  • 4 GB DDR3 RAM
  • Nvidia GeForce 210 ekran kartı
  • Intel 3.00 GHz çift çekirdek Pentium işlemci
Çoğunlukla Valve oyunları bazen ise Unreal Engine oyunları oynuyorum
Valve oyunlarında TF2'de 40 FPS'i zar zor geçiyor fakat sadece yerel sunucuda oyuncusuz oynarsam.
CS:GO ve Paladins'te de durum aynı. Tam adam önüme geldi tam vuracağım FPS bir düşüyor sonra baktım ölmüşüm.
Önerileriniz neler? Teker teker yükselteceğim ve bütçem 300-500 arası.
Teşekkürler.

Komple satıp yeni bir APU sistem toplamanız en mantıklısı. İşlemcinizin tam modelini belirtin. Yüksek performanslı modlanmış Xeon işlemciler ile uyumlu sanıyorum anakartınız. Ekran kartını da değiştirmelisiniz.

Şu an kullandığım PC'den memnun değilim oyun için kullanmama rağmen bileşenleri günlük hayat için.
Şu anki PC'nin bileşenleri:
  • Gigabyte G41MT-S2PT Anakart
  • 4 GB DDR3 RAM
  • Nvidia GeForce 210 ekran kartı
  • Intel 3.00 GHz çift çekirdek Pentium işlemci
Çoğunlukla Valve oyunları bazen ise Unreal Engine oyunları oynuyorum
Valve oyunlarında TF2'de 40 FPS'i zar zor geçiyor fakat sadece yerel sunucuda oyuncusuz oynarsam.
CS:GO ve Paladins'te de durum aynı. Tam adam önüme geldi tam vuracağım FPS bir düşüyor sonra baktım ölmüşüm.
Önerileriniz neler? Teker teker yükselteceğim ve bütçem 300-500 arası.
Teşekkürler.

Bu sisteme herhangi bir bileşen almak ölü yatırım olur. Şahsen bende artık yeni bir gemiyle daha güzel limanlara açılmanız taraftarıyım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı