Gigabyte Z87 D3HP Anakart

• Konuyu başlatan IQRI
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 1B
I

IQRI

Ziyaretçi
Tercümesini yazılı yada sesli yapabilecek varsa sevinirim, merak ettiğim ne gibi yenilikler var ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gigabyte Z87 X OC Anakart

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
O ney abi? :D Bu arada ASUS'unkilerde belli oldu. ASUS çok şık ve güzel tasarımlara gitmiş ama tek üzüldüğüm nokta, benim çok sevdiğim gök mavi temayı bırakıp, altın-siyah temasına gitmişler standart anakartlarda. ROG serisinede yeni bir aile geldiydi adını unuttum :)

O ney abi? :D Bu arada ASUS'unkilerde belli oldu. ASUS çok şık ve güzel tasarımlara gitmiş ama tek üzüldüğüm nokta, benim çok sevdiğim gök mavi temayı bırakıp, altın-siyah temasına gitmişler standart anakartlarda. ROG serisinede yeni bir aile geldiydi adını unuttum :)

Hero anakartları mı diyorsun :)

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı