Glorious Model D Wireless vs Model o Wireless

Bütçe
800-1000 arası

Hasan Çam

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
8GB RTX 4070 - İ713650HX - 16GB RAM - 1TB SSD - 165HZ monitör
Normalde model o Wireless alacaktım ama kronik sorunlar çıktığı için başka mouselara bakıyordum model o Wireless'ın tasarımı hoşuma gittiği için model D Wireless'a baktım yazılanlara göre model o Wireless'ın kronik sorunlara model D Wireless de düzeltilmiş. Sizce hangisini almalıyım FPS oyunları için?

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha bugün model D wireless elime ulaştı zaten önceden de model D kullanıyordum. Çok memnunum şimdiden ve ben de fps oyuncusuyum, tavsiyemdir. Güvenle alabilirsin hayırlı olsun şimdiden.

Daha bugün model D wireless elime ulaştı zaten önceden de model D kullanıyordum. Çok memnunum şimdiden ve ben de fps oyuncusuyum, tavsiyemdir. Güvenle alabilirsin hayırlı olsun şimdiden.
Hocam hala model d'den memnun memnun musunuz? Ben de valorant ve cs gibi fps oyunları oynuyorum. Elim 20 cm claw grip tutuş şeklim var önerirmisiniz?

@Brqq

Hocam hala model d'den memnun memnun musunuz? Ben de valorant ve cs gibi fps oyunları oynuyorum. Elim 20 cm claw grip tutuş şeklim var önerirmisiniz?

@Brqq
10 ay oldu olacak ben deathadder v3 pro kullanıyorum ve model D wireless ı eşime verdim. Çok memnun eline cuk oturmasa da büyük mouse seviyor, ben de çok memnundum ancak dav3 pro kesinlikle daha iyi. Belirttiğine göre ellerin 20 cm claw tutuyorsun, wratihesports üzerinden lamzu atlantis alabilirsin veya ninjutso sora. 4K güncellenmiş versiyonlarını al çünkü daha iyi mcu kullanıyorlar. Ben kendim lamzu atlantis ilk çıktığında aldım claw denemek için aşırı iyiydi ancak kürkçü dükkanı olayı oldu ve palm gripe geri döndüm. Sorun olursa tekrardan yazabilirsin bekliyorum.

10 ay oldu olacak ben deathadder v3 pro kullanıyorum ve model D wireless ı eşime verdim. Çok memnun eline cuk oturmasa da büyük mouse seviyor, ben de çok memnundum ancak dav3 pro kesinlikle daha iyi. Belirttiğine göre ellerin 20 cm claw tutuyorsun, wratihesports üzerinden lamzu atlantis alabilirsin veya ninjutso sora. 4K güncellenmiş versiyonlarını al çünkü daha iyi mcu kullanıyorlar. Ben kendim lamzu atlantis ilk çıktığında aldım claw denemek için aşırı iyiydi ancak kürkçü dükkanı olayı oldu ve palm gripe geri döndüm. Sorun olursa tekrardan yazabilirsin bekliyorum.
Bütçem pek oralara çıkamıyor maalesef model o'yu 2. el temiz buldum 1.200 tl'ye. Bütçen 1500 TL.

Yanlış yazdım pardon model dayı 2. el temiz buldum

Model d bu sefer telefonun klavyesi düzeltti (;

Hocam hala model D'den memnun memnun musunuz? Ben de Valorant ve CS gibi FPS oyunları oynuyorum. Elim 20 cm claw grip tutuş şeklim var önerir misiniz?

@Brqq

Hocam kesinlikle öneriyorum çok hafif ve bayağı iyi hissettiyor.

Geri
Yukarı