Glorious Model O double Click yapar mı?

Yok kardeşim o kadar da değil o ya hahaha, yeni nesil bu tür işlemcilerde asla sorun çıkarmaz. Çıkarırsa da sisteminle ilgili değil oyunun optimizasyonuyla alakalıdır maalesef. Zaten ben 4khz pek önermiyorum şu anlık, gerek yok. Çok pil yiyor ve her oyunda stabil değil, 2k hz oluyorsa öyle kullan kesinlikle; hem 1k hz'den iyi olur hem de pil daha dengeli olur. Hiç yoktan iyidir. -Tabii bu fareyi almakla beraber ileride en azından 4khz kullanabilir olacaksın o yüzden iyi seçim her türlü-
Teşekkür ederim. Evet, 2.000 hz olarak kullanılabiliyor.

Razer Viper Mini kullanıyorum fakat elime küçük gelmeye başladığı için değiştirmek istiyorum. Elim 20 cm claw grip tutuş şeklim aklımda 2. el temiz. Glorious Model O var fakat switchlerinden dolayı double Click yapar mı? Daha çok Valorant ve CS gibi rekabetçi oyunlar oynuyorum.

Bütçe 1500 TL
Yapar.

@pmanx hocam mouse elime geçti fakat driveeinini maalesef indiremedim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu videonun 5. dksına bakabilirsiniz, ayrıca firmware update olayına iyice dikkat edin hocam. Şu an biraz doluyum ben de bakarım ama donanımhaberde vs her yerde var bu olayın çözümü sanırım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu videonun 5. dksına bakabilirsiniz, ayrıca firmware update olayına iyice dikkat edin hocam. Şu an biraz doluyum ben de bakarım ama donanımhaberde vs her yerde var bu olayın çözümü sanırım.
Tüm forumlara baktım videolar izledim fakat beceremedim.. :)

Yükleme işlemi başarılı bir şekilde tamamlandı diyor ama ortada hiçbir şey yok.

@pmanx

Son düzenleme:

Geri
Yukarı