Gmail adresimle başka biri bir siteye kayıt olmuş

Yok hani mail doğrulaması gönderebilir ya bazı siteler onu söylemek istedim. Siz olsanız ne yapardınız yeni mail açıp taşımak mı mantıklı yoksa 2fa yeterli olur mu şuan için.
Pek umursamıyorsanız 2fa yeterli olur hocam. O otel mailinide spam olarak atabilirsiniz.

Yok hani mail doğrulaması gönderebilir ya bazı siteler onu söylemek istedim. Siz olsanız ne yapardınız yeni mail açıp taşımak mı mantıklı yoksa 2fa yeterli olur mu şuan için.
Dostum, bu işlem yanlış maili girdiği için de olmuş olabilir. Bu kadar takma bence, şüpheli bir hareket olursa hesabında o zaman değiştirirsin. Benim tavsiyem mail değiştirmen. Her hesabımı yeni bir maile aktarıp tekrar o maille uğraşmak istemediğim için ben bu mailde kalıyorum şuan. Üşenmezsen tavsiyem mail değiştirmen.

Olaylar olduktan sonra temiz bir kurulum yaptım, crack program yüklemedim ve orijinal haliyle iki tane aktif antivirüs programı kullanıyorum şuan. Şimdilik bir sıkıntı yok. Sadece İnstagram hesabıma fake hesaplardan sürekli gereksiz ve alaycı mesajlar geliyor. Benimle konuşan kişi de alay eder gibi ''belki tek kişi değilimdir'' falan diyor. Sanalda tanıştığım herkes doğum günümü ve nerede yaşadığımı bilir. Bu arkadaşta biliyor. Her şeyini biliyorum tarzı cümleler kuruyor ancak açık adresimi versene o zaman veya özel bir bilgimi dediğimde şuan göremiyorum falan diyip saçmaladıktan sonra engel atıyor. Bende artık yazdıklarında engel atıyorum hiç bakmadan.
Neden patlar biliyormusun ? Bir siteye kayıt olursun, o site patlar. Patlarsa şifrelerin, epostan, belki telefon numaran her şeyin ifşa olur.

Neden patlar biliyormusun ? Bir siteye kayıt olursun, o site patlar. Patlarsa şifrelerin, epostan, belki telefon numaran her şeyin ifşa olur.
Nerede yaşadığımı bilmesi için büyük bir sitenin patlaması lazım. Arkadaşın adı ''Alperen'' galiba, bana öyle söyledi en azından. Daha önceden tanışıyoruz muhtemelen. Çocuğa ne yaptıysam kuyruk acısı hala geçmemiş. Mersin'de yaşadığımı tanıştığım herkes bilir. Öyle bir site patlasa açık adresim yayılırdı diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı