God of War: Resmi Roman Uyarlaması Nasıl ?

Tregrast

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar D&R sitesinde God of War: Resmi Roman Uyarlaması diye bir kitap satılmakta. Galiba oyun içeriğini kitap halini çevirmişler, ben genelde fantastik kitaplar okuyorum. Harry Potter, Yüzüklerin Efendisi vb...
Okuyanlar, sizce alınabilecek bir kitap mı?

Bir romanın film uyarlaması ne kadar kötüyse, bir oyunun roman uyarlaması da o kadar kötüdür. Lütfen romanlar roman olarak, oyunlar oyun olarak kalsın.

Ancak kitaptan oyuna uyarlananlar çok daha iyi oluyor, örneğin; Metro serisi ve Witcher serisi gibi. Kitapları güzel oyunlarını da başarılı şekilde yapıyorlar.

Oyunu sömestir tatilinde oynadım, bitirdim. Bi' RDR2 etkisi yaratmasada oyun oldukça başarılıydı. Romanını da merak ediyorum. Yarın okul gezisi olarak kitap fuarına gideceğiz, kitabı oradan satın almayı planlıyorum. Düşüncelerimi paylaşacağım.
Oyunu sömestir tatilinde oynadım, bitirdim. Bi' RDR2 etkisi yaratmasada oyun oldukça başarılıydı. Romanını da merak ediyorum. Yarın okul gezisi olarak kitap fuarına gideceğiz, kitabı oradan satın almayı planlıyorum. Düşüncelerimi paylaşacağım.
Bugün aldım kitabı, biraz göz atma fırsatım oldu. Hikaye oyununki ile bire bir aynı. Fakat biraz daha detaylı işlenmiş sanırım. Benim hoşuma gitti şahsen.

Son düzenleme:
Arkadaşlar D&R sitesinde God of War: Resmi Roman Uyarlaması diye bir kitap satılmakta. Galiba oyun içeriğini kitap halini çevirmişler, ben genelde fantastik kitaplar okuyorum. Harry Potter, Yüzüklerin Efendisi vb...
Okuyanlar, sizce alınabilecek bir kitap mı?
Kitabı okudum daha önce, bence okumalısın. Ama D&R'dan alma aynı kitap D&R'da 27 TL, BKM kitap'ta 20 tTL kargo da bedava üstelik.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı