Görseldeki dosya yolu nedir?

Dave Mustang

Decapat
Daha fazla  
İnternette her zamanki gibi geziniyordum bir konu ilgimi çekti, bir uygulama. Araştırdım güvenlimi diye güvenliymiş. Sonra tedbir amaçlı ESET ile bilgisayarı taradım.

1644780589838.png

Bunlar çıktı, sonra Windows'un kendi uygulaması ile taradım fakat hiçbir şey çıkmadı. Bir sıkıntı olur mu veya tehlikeli ise virüsleri nasıl silerim? Yazarsanız memnun olurum.

İnternette her zamanki gibi geziniyordum bir konu ilgimi çekti, bir uygulama. Araştırdım güvenlimi diye güvenliymiş. Sonra tedbir amaçlı ESET ile bilgisayarı taradım.

Eki Görüntüle 1304601

Bunlar çıktı, sonra Windows'un kendi uygulaması ile taradım fakat hiçbir şey çıkmadı. Bir sıkıntı olur mu veya tehlikeli ise virüsleri nasıl silerim? Yazarsanız memnun olurum.

Geri dönüşüm kutunda da virüs bulmuş. Onları silebilirsin. İndirdiğin programın virüssüz olduğuna eminsen açabilirsin. Antivirüsler bazen öyle yapabiliyor.

Son düzenleme:

Eki Görüntüle 1304601

Galiba içinde adware ve türevi yazılım var.

,
uTorrent mi kullanıyorsun? ESET kıl olur ona, haberin olsun.
uTorrent indirirken yanlışlıkla web versiyonunu indirmiştim ama sonra sildim. uTorrent güvenli diye biliyorum yani bir sıkıntı çıkmaz değilmi? Not: Bir kişi çöpteki uygulamalarda bulmuştu dedi ben çöpteki uygulamaların hepsini sildim tekrar taradım 2 tane daha buldu onları sildim sonra birşey çıkmadı.

Geri
Yukarı