Google Ads kullanılmamasına rağmen kartımdan para çekmeye çalışıyor

mahber

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Dün 22:30 civarı Yapı Kredi'den Google Ads, kartınız internet alışverişine açık olmadığı icin işleminiz onaylanmamıştır diye mesaj geliyor.
Ads hesabım bile yok, kart bilgim nasıl ellerinde ve paramı çekmeye çalışıyorlar anlam veremedim.

Nasıl oluyor internete düşme falan.
CC diye tabir edilen bir olay, kart bilgilerinin çalınması.
İnternete düşmesi için birçok yol var, o kısmı boşver.

Kartı iptal ettirip yeni kart alman yeterli olur.

"Ne olur ne olmaz" diyerek tedbir almak istersen iki banka hesabı kullanabilirsin; birisinde kart çıkarmadan paranı tutarsın, öbür hesabından harcama yaparsın.

CC diye tabir edilen bir olay, kart bilgilerinin çalınması.
İnternete düşmesi için birçok yol var, o kısmı boşver.

Kartı iptal ettirip yeni kart alman yeterli olur.

"Ne olur ne olmaz" diyerek tedbir almak istersen iki banka hesabı kullanabilirsin; birisinde kart çıkarmadan paranı tutarsın, öbür hesabından harcama yaparsın.
İnternete kapalı
Rat atılmadığını düşünüyorum kullanmadığım kart.
İnternette baktimda bir çok insanın da olmuş başka bir yöntem ile düşmüş olabilir mi kartım.

İnternete kapalı
Rat atılmadığını düşünüyorum kullanmadığım kart.
İnternette baktimda bir çok insanın da olmuş başka bir yöntem ile düşmüş olabilir mi kartım.
Olabilir, bilgilerinin çalınması için sebep çok sonuçta.

Hatta geçen sene bir hafta kadar mı ne bankanın birine erişim sağlayamamıştık kullanıcılar olarak, oradan hesap et veri güvenliğini.

Olabilir, bilgilerinin çalınması için sebep çok sonuçta.

Hatta geçen sene bir hafta kadar mı ne bankanın birine erişim sağlayamamıştık kullanıcılar olarak, oradan hesap et veri güvenliğini.
Harcama olursa da gerekeni yaparım sıkıntı yok eyvallah.

Geri
Yukarı