Google Chrome 64 Bit Beta Kullanmak Ne Kadar Mantıklı?

Windst

Kilopat
Makaleler
3
Şu anda Chrome 32 Bit kullanıyorum. 64 Bit Beta'ya geçmek ne kadar mantıklı olur? 64 Bit olan sürümü ne zaman Beta'dan çıkar? Chrome 32 Bit ve Chrome 64 Bit arasındaki farklar nelerdir?

Chrome 64 Bit 27 Ağustos 2014'de yayınlandı.

Chrome 64 Bit indir :
Chrome Browser

32 Bit'ten daha fazla bellek adresleyebiliyor. Böylece çok sekme açınca performans 32 Bit'e göre daha iyi olacak. Ek olarak 64 Bit sürümlere virüs bulaşma oranı daha az. Yine Flash Player vs gibi konularda da daha iyi.

Son düzenleme:
@Windst
Chrome seninde bildiğim gibi yayınlandıktan sonra bi sonraki sürüm için çalışmaya başlıyor ve bunu beta olarak yayınlıyor. O yüzden senin verdiğin link de beta yazıyor. Ben üstte verdim indirebilirsin.

@Windst
Chrome seninde bildiğim gibi yayınlandıktan sonra bi sonraki sürüm için çalışmaya başlıyor ve bunu beta olarak yayınlıyor. O yüzden senin verdiğin link de beta yazıyor. Ben üstte verdim indirebilirsin.
Yani senin verdiğin linkteki ile benim verdiğim linkteki aynı mı? Google'a ''Google Chrome 64 Bit'' yazınca senin verdiğini bulamadım. Bulduklarımda hep ''64 Bit Beta'' yazıyordu.

Yani senin verdiğin linkteki ile benim verdiğim linkteki aynı mı? Google'a ''Google Chrome 64 Bit'' yazınca senin verdiğini bulamadım. Bulduklarımda hep ''64 Bit Beta'' yazıyordu.
Senin verdiğin link'de beta yazıyor buyrun:
google.com/intl/tr/chrome/browser/beta.html

Benim verdiğim link buyrun :
google.com/chrome/browser/desktop/index.html?platform=win64

Sürümler gözüksün linklerin arasına boşluk koydum.

Chrome 64 Bit Final : Chrome Browser
Chrome Beta : Chrome Tarayıcı

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı