Google Chrome Geç Açılıyor

Seran87

Hectopat
Google Chrome ne zaman açsam 30 sn ile 1 dk arası bekliyorum. Diğer uygulamalarda hiç bir sıkıntı yok. PC gayet iyi çalışıyor.

- Malwarebytes ile tam tarama yaptım. Virüs bulmadı.

- Windows Defender ile hızlı tarama yaptım. Virüs bulmadı.

- Windows Defender ile şuanda Tam tarama yapıyorum.

- Regedit kullanarak Teknopat da gördüğüm Windows hızlandırma ayarlarını yaptım. Ondan sonramı oldu bilemiyorum.

Chrome hızlandırmak için bir takım ayarlar yapmıştım. Tam sıfırlamayı becerememiş olabilirim.

-Windows içinden de kalıntılarını ile Chrome sildim. Giriş yapmadan tekrar kurdum.

Forumda i9 9900k olup aynı şey başına gelmiş bir arkadaş daha var. İşlemciden olabilir mi bilmiyorum.

Format atmadan bunu nasıl çözebilirim?

Sistemimle ilgili bilgiler şöyle;

Windows 10 Pro 64bit 1809
is: 17763.292
İntel İ9 9900k
Asus ROG MAXIMUS XI HERO WIFI Z390
Gskill Trident Z RGB DDR4 3200Mhz 2x8 16 GB

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorunu yaşıyordum. Resimdeki ayarları açınca düzelmişti. Siz de deneyin belki işinize yarar.
367141

Arkadaşlar öncelikle yardımlarınız için teşekkür ederim. Sorunumu çözdüm. Sorun Asus Sonic Stüdyo ve Asus Sonic Radar uygulamalarından kaynaklı. Uygulamaları silince düzeldi.
Sorun yaşayan bir arkadaşlar olursa sonic radar ve sonic stüdyoyu kullanmak isterlerse; Asusun sitesinden son driver indirip sadece driver kuracaksınız. Bu hafta gelen bios update 0805 kurmanız gerekiyor. Yazılımları aşağıdaki linklerden kurmanız gerekiyor. Asusun sitesindeki driver içinden realtake control panel, sonic studio 3 ve sonic radar 3 kurunca sonic radar 3 çalışmıyor çünkü...

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı