Google siteleri Chrome'da açıyor

alidemir17

Decapat
Daha fazla  
Mobilde Google widgeti üzerinden arama yapıp herhangi bir siteye tıkladığımda Chrome üzerinden açılıyor. İlk defa karşılıyorum. Ayarlar kısmında da bir ayarını bulamadım.

İlk defa olduğuna emin misiniz, karıştırmış olabilir misiniz? Normali öyle diye biliyorum. Ben de telefonda varsayılan olarak başka tarayıcı kullanmama rağmen Google widget ile arama yaptığımda hep Chrome ile açıyor.

İlk defa olduğuna emin misiniz, karıştırmış olabilir misiniz? Normali öyle diye biliyorum. Ben de telefonda varsayılan olarak başka tarayıcı kullanmama rağmen Google widget ile arama yaptığımda hep Chrome ile açıyor.
Eskiden Google hep kendi sitesinde açardı hiç Chorme'ye yönlendirmedi şimdiye kadar.
Bence siz farkına varmamış olabilir siniz normalde böyle çünkü.
Böyle bir ayar var ama tıklayınca ayar gözükmüyor.
Bence siz farkına varmamış olabilir siniz normalde böyle çünkü.

Dosya Ekleri

• IMG_20220108_183711.jpg
    IMG_20220108_183711.jpg
    39,7 KB · Görüntüleme: 72
  • IMG_20220108_184019.jpg
    IMG_20220108_184019.jpg
    27,5 KB · Görüntüleme: 51
Kullandığınız widget nasıl bir widget? Acaba Google diye Chrome'un widget'ını kullanmış olabilir misiniz? Google'ın ayrı Chrome'un ayrı widget'i var çünkü. Belki öyle bir karışıklık olmuştur.

Kullandığınız widget nasıl bir widget? Acaba Google diye Chrome'un widget'ını kullanmış olabilir misiniz? Google'ın ayrı Chrome'un ayrı widget'i var çünkü. Belki öyle bir karışıklık olmuştur.
Wigdette Chrome ile ilgili hiçbir şey yok. Ayrıca açtığımda üstte Google yazıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı