Gpu ısısını ölçebileceğim program

Arkadaşlar Aida64 ve Msı afterburner indirdim ama Aida64'de sıcaklıları göremedim ve Msı afterburner'de açılmadı.birde ekran kartım Ax3450 512Mb dxdiagda gözükmüyor neden olabilir.?

Msi AfterBurner, herşeyi ayrıntısıyla gösteren kullanışlı ve basit bir program.
Ayrıca yanında Rivatuner isimli programını da yüklemek istemisiniz diye soruyor onu da yükleyip ayarlarınızı yaparsanız oyunlarda vs GPU sıcaklığı FPS gibi değerleri ekranınızın bir köşesine koyup takip edebilirsiniz.

Arkadaşlar Aida64 ve Msı afterburner indirdim ama Aida64'de sıcaklıları göremedim ve Msı afterburner'de açılmadı.birde ekran kartım Ax3450 512Mb dxdiagda gözükmüyor neden olabilir.?

Aida64 de yanlış hatırlamıyorsam bilgisayar a girip algılayıcı isimli bölüme girmeniz gerekiyor orada değerleri görebilirsiniz bilgisayar olmaya bilir ama algılayıcı olan kısmı bulursanız değerler karşınıza çıkacaktır.

Arkadaşlar bir soru daha sormak istiyorum Gpu ısısını öğrenmek istememin asıl sebebi pasif soğutmadan aktif soğutmaya geçecek olmam sizce faydası olurmu öyle bir karta?

Isı değerlerini paylaşırsan iyi olur.;)
Ancak tahminimce çok bariz bir fark olacağını zannetmiyorum. Hem neden o tarz bir grafik kartına aktif soğutmayı düşünüyorsun. Paranı boşa harcamış olursun.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı