GPU kullanan bu .exe dosyaları virüs müdür?

thelazy

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, bilgisayarı açtığımda bu üç şey GPU kullanıyor yazıyor. Bilgisayarı 3 4 kez kaliteli bir antivirüs uygulamasıyla tarattım ve bunu internet kapalıyken de yaptım fakat bilgisayarı kapatıp açınca yine çıkıyor karşıma. Acaba virüs müdür? Google'da arattığımda Trojan madenciliğiyle ilgi şeyler çıkıyor.

searchapp.exe
textinputhost.exe
startmenuexperiencehost.exe

Merhaba, bilgisayarı açtığımda bu üç şey GPU kullanıyor yazıyor. Bilgisayarı 3 4 kez kaliteli bir antivirüs uygulamasıyla tarattım ve bunu internet kapalıyken de yaptım fakat bilgisayarı kapatıp açınca yine çıkıyor karşıma. Acaba virüs müdür? Google'da arattığımda Trojan madenciliğiyle ilgi şeyler çıkıyor.

searchapp.exe
textinputhost.exe
Sanmıyorum.

Merhaba, bilgisayarı açtığımda bu üç şey GPU kullanıyor yazıyor. Bilgisayarı 3 4 kez kaliteli bir antivirüs uygulamasıyla tarattım ve bunu internet kapalıyken de yaptım fakat bilgisayarı kapatıp açınca yine çıkıyor karşıma. Acaba virüs müdür? Google'da arattığımda trojan madenciliğiyle ilgi şeyler çıkıyor.

searchapp.exe
textinputhost.exe

Dosya konumlarını açın ve tek tek hepsini VirusTotal'a yükeyip sonuçları buraya atın. Zararlı olduğunu sanmıyorum ama yine de emin olalım.

searchapp.exe
textinputhost.exe

Virüs değil bunlar.

Geri
Yukarı