GT 710 sistem PUBG Mobile oynatır mı?

Ufak takılmalar olabilir. Onun dışında sorun yaşamazsın.

Konuyla alakasız ama işlemcinizin performansından memnun musunuz? 2016 da ufak çaplı bir upgrade yapacaktım; sonrasında bidahamı gelicez dünyaya deyip i7 4460 aldım ama o içimde kaldı bir tık.

Konuyla alakasız ama işlemcinizin performansından memnun musunuz? 2016 da ufak çaplı bir upgrade yapacaktım; sonrasında bidahamı gelicez dünyaya deyip i7 4460 aldım ama o içimde kaldı bir tık.
Döneminin O.C. canavarı diyebilirim. 3.2 GHz fabrika çıkışlı olmasına rağmen stok fanla dahi çok rahat 4.5'e çekilebiliyor. Geçen seneye kadar gayet memnundum ama artık yaşlanmaya başladı emektar.

Döneminin O.C. Canavarı diyebilirim. 3.2 GHz fabrika çıkışlı olmasına rağmen stok fanla dahi çok rahat 4.5'e çekilebiliyor. Geçen seneye kadar gayet memnundum ama artık yaşlanmaya başladı emektar.

Hahaha biliyorum, O.C yapıp düşük bütçeyle oyunlar oynarım diyordum gel gelelim şu güne; aptallık yapıp bilgisayarımı sattığım için eski nesil modlu Xeon kullanıyorum. Anakartım desteklemediği için fazla O.C. Yapamıyorum olsa 5GHz bile çıkar bu :D en azından DDR3 diye şükrediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı