GTA 5'in Çıkış Tarihi Açıklandı

Dranzer

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Geçen sene PS3 ve Xbox 360 için çıkış yapan Grand Theft Auto V'den PC ve konsol içinde çıkışının olacağı konuşuluyordu. Geçtiğimiz aylarda PC ve yeni nesil konsollar için çıkacağı haberleri çıkmaya başlayan Grand Theft Auto V'nin çıkış tarihi belli oldu.

Avrupalı oyun satış mağazası olan GAME, geçtiğimiz haftalarda Grand Theft Auto V in 1 Kasım tarihinde çıkışının verileceğini açıklamıştı. Resmi bilgiyi almış olmalılar ki Twitter hesaplarından tweet'i attılar.

Bu çıkan haberlerin ardından RockStar Games, Grand Theft Auto V in çıkışının 1 Kasım 2014 tarihi olduğunu resmen doğruladı.

Minimum Sistem Gereksinimleri:
  • Core 2 Duo E8200 2.66GHz
  • Phenom II X2 545
  • GeForce GTS 250
  • Radeon HD 6670 1GB DDR3
  • 4 GB RAM
  • Win 7 64
  • DX 11
  • 50 GB HDD
Önerilen Sistem Gereksinimleri:
  • Core i5-2500T 2.3GHz
  • Phenom II X4 975
  • GeForce GTX 480
  • Radeon HD 6970
  • 6 GB RAM
  • Win 7 64
  • DX 11 HDD
  • 50 GB HDD
Kaynak: Grand Theft Auto V ne zaman çıkacak? Grand Theft Auto V çıkış tarihi

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA 5 bilgisayara çıksa bile almayacağım. Rockstar çok ayıp etti.
Oyun ile ilgili bu kadar "spoiler" yedikten sonra oynasam ne, oynamasam ne. Bir yıldan fazla süredir çıktı, çıkacak diye konuşuyor herkes.
Ama bir bilgi veren yok.
Sadece varsayım. Bu saatten sonra kimse bana GTA 5'i oynatamaz :mad:

Son düzenleme:
Hehehe ben sizin durumunuza düşmemek için hiçbi videosunu izlemedim sadece bi kaç freeroam felan. Oynun ilk görevi dışında hiçbirşeyini bilmiyorum ve almak için sabırsızlanıyorum:D

GTA 5 bilgisayara çıksa bile almayacağım. Rockstar çok ayıp etti.
Oyun ile ilgili bu kadar "spoiler" yedikten sonra oynasam ne, oynamasam ne. Bir yıldan fazla süredir çıktı, çıkacak diye konuşuyor herkes.
Ama bir bilgi veren yok.
Sadece varsayım. Bu saatten sonra kimse bana GTA 5'i oynatamaz :mad:
Oynamazsınız o zaman. :) Rockstar için bir kayıp değil.

Oyunu ezberledik artık, alınmaz bence anca online 'da deathmatch yapılır. Rockstar insanı keriz yerine koyuyor !
Neden keriz yerine koyuyor? Rockstar ve Naughty Dog gibi oyuncusunu düşünen firma varmı? Pc versiyonu geç çıktı. Çünkü Pc ' de korsan olayı var. Adamlar 250 milyon dolar yatırım yapmışlar. Korsancılar gidip Torrent ' ile indirsinler diyemi. Oynamak istemezseniz oynamazsınız zaten. Türkiye'deki satış rakamları belli. Rockstar için pek'de sorun değil.

Oynamassınız o zaman nasıl bir laf. Profil resminizden anlaşılıyor.
Oyun çıktıktan 1,5 yıl sonra bilgisayara geliyor.
Ben hikaye daha taze iken oynamak isterim. Siz sanırım daha önce konsolda oynamışsınız.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı