Gta V msi ge70 2oe kaldırır mı ?

mcton

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. yakın zamanda biliyorsunuz gta v bilgisayara çıktı lakin gta ıv yüzünden oyuna karşı ön yargılarım var. bildiğiniz gibi gta ıv de optimizasyon sorunları , uyumluluk sıkıntıları vardı. oyunu orjinal aldığım halde oynayamamış crak ile oynayabilmiştim. ne yazık ki o kadar sıkıntılıydı ki "msi ge70 2oe" gibi bir bilgisayarda 30-35 fps alabiliyordum. bazı zamanlar ise fps 24 gibi rakamlara anlık düşmeler yaşıyordu. şimdi gta v almayı düşünüyorum lakin korkuyorum açıkcası en azından ultra olmasa bile high ayarlarda 40 üzeri fps alırmıyım yada harita geçişlerinde fps düşer mi diye korkmaya başladım. sizce almalı mıyım ? 2k'da oynatır diyeler var.

İŞLEMCİ : İntel Core i7-4700MQ - 2.4 GHz Turbo Boost ile 3.4 GHz'e kadar
RAM : 16 GB DDR3 1600 MHZ
HDD : 1 TB , 7200 RPM.
EKRAN KARTI : NVIDIA GeForce GTX 765M 2GB GDDR5
İŞLETİM SİSTEMİ : WİNDOWS 8.1

Artık şu soruları sormaktan bıkmadınız herhalde internete modeli yazıp gta v yazmak zor olmasa gere küçük bir aşartırma ile sonuca ulaşabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı