GTX 1060 için marka seçimi

Hocam hazır bahsetmişken sorayım nanokatalog nasıl ben ordan işlemci mi ne alcaktım vaz geçtim iyi mi yaptım. İnternette yorumlara baktım o site hakkında bazen geç getiriyolarmış sen chattan soruyomuşun var mı diye ürün var efendim, şu akdar gün içerisinde gelir diyomuş ama bazen aylar sürüyomuş.
Nano Katalog verdiğiniz siparişleri yurt dışından getirtip o şekilde size teslim ediyor. Yani aldığınız ürün stoklarında olmadığı için uzun sürüyor.

Hocam hazır bahsetmişken sorayım nanokatalog nasıl ben ordan işlemci mi ne alcaktım vaz geçtim iyi mi yaptım. İnternette yorumlara baktım o site hakkında bazen geç getiriyolarmış sen chattan soruyomuşun var mı diye ürün var efendim, şu akdar gün içerisinde gelir diyomuş ama bazen aylar sürüyomuş.

Nanokatalog'dan ürün gelmesi uzun sürebiliyor çünkü yurt dışından alıyorlar ve ucuz oluyor. Ve ayrıca parça alcaksan alabilirsin ama sistem toplama çünkü müşteri hizmetleri aşırı berbat.

En ucuzunu değil, en dayanıklısını ve PCB ile bileşenlerinin kalitesine göre tercih yapın. GALAX gibi markalar ne kadar Asus, MSI gibi markalarla denk tutulsa da, genel kalite anlamında yanlarına yaklaşamaz. Bütün 1060'lar neredeyse aynı performansı verir, çünkü hepsinin GPU'su aynıdır. 1-2 FPS haricinde fark olmaz.
Dediğim gibi, tercihinizde dikkat etmeniz gereken asıl şey malzeme kalitesi, elektronik malzemelerin kalite ve dayanıklılığıdır.
Son olarak @Xsparrow 'un dediği gibi, bütün GTX 1060'lar PCI-EX 3.0 ve Diretx 12 destekli.
Kaç yıl GALAX marka ekran kartı kullandın?

Galax'ı harcamışsınız gibi geldi. Galax HOF modelleri gayet üst seviye bileşenler ile üretilmektedir. MSI, Asus ve Gigabyte gibi markalar günümüzde Gaming etiketi ile piyasada olan modelleri haricinde ekstra bir kalite sunuyorlar denemez.​

hocam müşteri hizmetleri inanılmaz ötesi kötü, 4 nisanda aldığım ürünün ne durumda olduğunu sorduğumda bu haftaki sevkiyat listemizde yok haftayakinde de yok diye cevap aldım daha bugün. Ne zaman gelir diyorum bilemiyoruz yurt dışındaki tedarikçiden kaynaklı cevabı veriyorlar. Benim önerim sorup stokta varsa alman hatta mümkünse hiç bulaşmaman ama sen bilirsin

Tek önerebileceğim marka. EVGA. Evga alın pişman olmazsınız. Hani derler ya kırmızı olsun 5 tl fazla olsun. Evga olsun 500tl fazla olsun. O derece mükemmel bir marka. Ses 0 , ısınma 0 akıcılık ve oyun performansı mükemmel.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı