Güncellemeden sonra klavye ve fare çalışmıyor

vhisky77

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, masaüstü bilgisayarımı güncelledim fakat pc yi tekrar açtığım zaman ilk önce klavye ve mousenin ışıkları yanıyor ve açılış ekranı geldikten sonra sönüyor. Güç düşmesinden bir kaç kere aç kapa yaptım fakat tesir etmedi. Ne yapmam gerekiyor?

BIOS ekranında çalışıyor ise oradan ayarları default yapıp tekrar deneyin.
Dediğiniz gibi yaptım BİOS ekranında çalışan klavye ve mouse, pc açıldığı zaman çalışmıyor.

Ayarları "default" yapıp save le. Bunu yapıp bir dene olmazsa bakarız başka bir çaresine.

Ayarları "default" yapıp save le. Bunu yapıp bir dene olmazsa bakarız başka bir çaresine.
Dediğiniz gibi yaptım fakat sonuç alamadım.

Dediğiniz gibi yaptım BIOS ekranında çalışan klavye ve mouse, PC açıldığı zaman çalışmıyor.

Dediğiniz gibi yaptım fakat sonuç alamadım.

Kasada BIOS pili var YouTube'dan bakabilirsiniz. Onu çıkar tak yapın. Bir de böyle deneyin.

Bu işlemi kasa açıkken ki yapacağım?
Bilgisayar kapalı olacak.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda anlatıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu videoda anlatıyor.
Yaptım fakat sorun çözülmedi

Bu videoda anlatıyor.
Güncelleme yarım kaldığı için böyle bir sorun olabilir mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı