Güvenli klasöre dosya taşırken "taşınamadı" hatası

cLaww

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Veritabanı Programcılığı
Merhaba, dün yeni cihaza geçiş yaptım. Güvenli klasöre resim ya da video eklemek istediğimde dün ekleyebildim. Fakat az önce denediğimde taşınamadı şeklinde bir hata aldım. Yardımcı olabilecek var mı?

Cihazınız nedir?
Problemi çözdüm. Samsung Galaxy M52 5G cihaz var. Samsung destekle görüştün ve yabancı kaynaklarda araştırma yaptım tek bir çözüm yolu var. Bu sadece whatsapp'tan veya diğer uygulamalardan gelen resim ve videoları gizlemek için aldığım hataydı. Dosya yöneticisi > dahili depolama > android > media > com.whatsapp > whatsapp media içersinde whatsapp images ve whatsapp video klasörleri içersinde gizlemek istediklerinizi dahili depolama içerisinde bir klasör açıp oraya taşımanız gerekiyor. Taşıdıktan sonra taşıdığınız klasöre girip ordan basılı tutup üç noktadan güvenli klasöre taşı dediğinizde çözülüyor. Samsungun bana dediği sebep ise whatsapptan gelen resim ve videoları taşımak istediğimizde bunu zararlı bir dosya olarak algılaması. Ama bu şekilde problemi çözebilirsiniz dediler ve çözdüm. Umarım benimle aynı durumu yaşayanlar için çözüm olur 🤩😊

Yeni konular

Geri
Yukarı