Hamam böcekleri evimi bastı

Geçici olarak yatağıma gelmelerini nasıl engelleyebilirim yatağımda küçük bir böcek olsa bile uyuyamıyorum, gece ağzıma falan girerler mi?

Ağzına girmezler yatağının altına birkaç tane tablet koyarsan gelmezler fakat her yere uygulaman daha iyi olur.

Arkadaşlar bütün gece uyuyamadım, sabah hemen gidip Detan Max'i ile alçı aldım deliklere sıkıp her yeri kapattım umarım bir daha beni rahatsız etmezler.

Hocam bence bir şey olmaz, şahsi görüşüm tatlı oluyorlar hamam böcekleri, zarar gelmez illa rahatsız oluyorsanız ilaçlatın bir daha yaklaşamazlar.

Hocam oturduğum klozetten üzerime tırmanıyorlar, yatak odama yuva yaptılar ve yatağıma çıkacak diye uykularım kaçtı. Tabii ki herkesin kendi görüşü var ama bu çok rahatsız edici.

Detan Max'i ile ilaçladım delikleri kapattım umarım sorun çözülmüştür.

Hocam ilaçladıysanız bir şey olmaz, yine de keşke uzman biri ilaçlasaydı daha iyi olurdu.
İlaçlama firmasını aradım 1.200 TL istediler, açıkçası 250 TL ile sorunu çözdüğüm için bana pahalı geldi.

Arkadaşlar son soru ilaç evdeki kedilere zarar verir mi? Araştırdım biraz bir kısım verir bir kısım vermez diyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı