Hangi Custom işletim sistemi kurulmalı?

Linux kurmayı deneyebilirim ama bahsettiğim oyun 20 yıllık FPS artışı alır mıyım eğer almayacaksam yapmanın hiçbir mantıgı yok sence 20 yıllık bir oyunda Windows'tan Linux'a geçtiğimde FPS artışı yaşar mıyım yaşarsam tahminen ne kadar olur bu artış

O konuda net bir şey diyemem. O tarz Oyunların genelinde bir kararlılık ve performans artışı oluyor ama tam değerleri bilmiyorum. Belki YouTube üzerinde benchmark testleri vardır. Onlara bakmakta fayda var.

Linux biraz istemeniz de gereken bir şey. Çünkü işin sonunda Windows'a en benzeyen dağıtım bile Windows'tan farklı taraflara, sorunlara, çözümlere sahip. Bu farklılıkları kabullenmezseniz FPS artışı olsa bile Linux çile olur size tıpkı diğer işletim sistemleri gibi.

O konuda net bir şey diyemem. O tarz Oyunların genelinde bir kararlılık ve performans artışı oluyor ama tam değerleri bilmiyorum. Belki YouTube üzerinde benchmark testleri vardır. Onlara bakmakta fayda var.

Linux biraz istemeniz de gereken bir şey. Çünkü işin sonunda Windows'a en benzeyen dağıtım bile Windows'tan farklı taraflara, sorunlara, çözümlere sahip. Bu farklılıkları kabullenmezseniz FPS artışı olsa bile Linux çile olur size tıpkı diğer işletim sistemleri gibi.
AtlasOS hakkında ne düşünüyorsunuz hocam ona geçsem fps artışı sağlar mıyım + bir de BİOS UPDATE olayı var bilgisayarı alalı 2 yıl olacak neredeyse hiç bios update de yapmadım yapsam fps artar mı?

AtlasOS hakkında ne düşünüyorsunuz hocam ona geçsem FPS artışı sağlar mıyım + bir de BIOS Update olayı var bilgisayarı alalı 2 yıl olacak neredeyse hiç BIOS Update de yapmadım yapsam FPS artar mı?

BIOS Update konusunda bir şey diyemem. AtlasOS FPS'i artırmasa bile daha mahrem, daha hafif ve daha güvenli bir Windows deneyimi sunuyor. Sırf bu sebeplerden dolayı bile tercih edilebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı