Razer Deathadder 2013 vs Steelseries Sensei hangisini almalıyım?

Hexagram

Kilopat
Herkese merhaba arkadaşlar.
Yakın zamanda yeni bir bilgisayar alacağım. Bu bilgisayar hakkında bolca konu açtım hakkınızı helal edin. Bu bilgisayarımın yanında güzel oyuncu ekipmanları almayı düşünüyorum çünkü 7 - 8 yıldır Casper klavye, fare kullanmak cidden sıktı. Tekrardan iki fare arasında kaldım ve başka marka düşünmüyorum. Razer DeathAdder 2013 ya da SteelSeries Sensei alacağım. İki fare de gayet güzel ama bu kadar detaya inmemin nedeni bu kadar para vermişken beni uzun götürecek bir ürün almak. SteelSeries Sensei gayet güzel ve şık duruyor ama çoğu kişi kolay kir tuttuğunu ve yüzeyinin soyulduğunu belirtmiş. DeathAdder 2013'te sorun göremedim gibi. Sizce hangi fareyi almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle bütçe konusunda sıkıntım yok ama gelip Mamba felan da önermeyin :D @Silinen üye dostum o kadar parayı gidip Logitech'e vermek de istemiyorum. G502'yi çok düşünmüştüm ama oyun için en iyi ekipmanları SteelSeries, Razer, Zowie yapıyor.

Yazıyı okumaya üşendim. Casper kullandığını gördüm. Aynı durumdaydım. M185 ve G300 kullandım. Öncesinde Casper.

Bence Razer Deathadder 2013 almalisin bir mağazada bu iki mouseyi de denemiştim Razer'in ele oturuşu ve malzemesinin verdiği his gerçekten çok güzeldi. Yani benim sana tavsiyem Deathadder 2013 olacaktir.

Benim kendi görüşün fareleri çok yamuk yapıyorlar. Benim elim o şekile uyum sağlayamıyor. G300 simetrik ve elime uyum sağlıyor. Bu yüzden tercih ettim. Tabi sadece önerebiliyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı