Harici HDD'yi dahili yapmak

• Konuyu başlatan m3t0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 972
Erişemiyorsunuz yalnızca. Onun yerine farklı disk taktığınızda D diski olmazsa çıkarıp taktığınızda aynı şekilde devam ediyor. Ben bu sebeple USB'den kullandığım harici harddiske J ismini falan veriyorum ki değişmesin.

Erişemiyorsunuz yalnızca. Onun yerine farklı disk taktığınızda D diski olmazsa çıkarıp taktığınızda aynı şekilde devam ediyor. Ben bu sebeple USB'den kullandığım harici harddiske j ismini falan veriyorum ki değişmesin.

Anladım hocam. Bu şekilde yapmamın sebebi aldığım bilgisayarda 250GB M.2 SSD var. Ona da gereksiz dosyaları yüklemek istemiyorum oyun vesaire yükleyeceğim. Geri kalanı direkt harici diske yönlendireceğim. Çok sağ olun. İyi günler.

Ben de laptobumda slot olmadığından USB ile harici disk takıp kullanıyorum. Eğer kasa içine takma şansınız varsa içine takın. Yoksa sorun yok. Performanstan bir miktar feragat edersiniz yalnızca. Oyunlar dahil sorun yaşamadım ben. İyi oyunlar...

Ben de laptobumda slot olmadığından USB ile harici disk takıp kullanıyorum. Eğer kasa içine takma şansınız varsa içine takın. Yoksa sorun yok. Performanstan bir miktar feragat edersiniz yalnızca. Oyunlar dahil sorun yaşamadım ben. İyi oyunlar...

Hocam size bir tane daha sorum olacaktı. Bu işlemi yaparken içindeki veriler silinir mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı