Havit Gamenote KB884L alınır mı?

Bütçe
2000

44kdr

Femtopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben klavye arıyorum. Bütçem max 2K, bu fiyata altını çizerek söylüyorum. Yurt içi, sıfır, İngilizce Q klavye olması şartı ile bana hangi klavyeyi önerirsiniz? Genel amacım kod yazmak, oyundur bu iki ihtiyacımı karşılamak için hangi klavyeyi önerirsiniz? İngililizce Q klavyler kodlamada %30 hız artışı sağlıyormuş, bu yüzden İngilizce Q klavye olması şart benim için?

Havit Gamenote KB884L.

Ben bu fiyata bu klavyeyi gördüm, bu fiyata alınır mı? Araştırdıklarımdan bana göre uygun olan Switch red. Ses istemiyorum, blue Switch gibi farklı bir Switch fikirlerine açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
O saçma markaya bulaşmayın. Forumda bir anda popüler oldu herkes onun H2002P modelli kulaklığını öneriyordu aldım ilk geldiğinde bozuk çıktı sonra iade ettim iadede sorun çıkmadı ama tekrar satın aldığımda benim iade ettiğim bozuk ürünü bana tekrar sattılar. Satıcısı HAVIT'di direkt. Neden bir anda önerilmeye başladı bilmiyorum ama Rampage, Gamepower gibi saçma markalardan farkı yok.

Peki, İngilizce Q klavye öneriniz var mıdır?
O saçma markaya bulaşmayın. Forumda bir anda popüler oldu herkes onun H2002P modelli kulaklığını öneriyordu aldım ilk geldiğinde bozuk çıktı sonra iade ettim iadede sorun çıkmadı ama tekrar satın aldığımda benim iade ettiğim bozuk ürünü bana tekrar sattılar. Satıcısı HAVIT'di direkt. Neden bir anda önerilmeye başladı bilmiyorum ama Rampage, Gamepower gibi saçma markalardan farkı yok.
Redragon K617 Fizz modellerine bakabilirsiniz.
Redragon çok fazla yay sesi var diyorlar, bir sıkıntı yaşatmaz değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı